1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 2018′ de En Kötü Performansı Sahip Alt Coinler

2018′ de En Kötü Performansı Sahip Alt Coinler

featured

2018’in İlk Çeyreğinde Sınıfında En Kötü Alt Coinler

2018 kripto para için zor bir yıl oldu. Her şey ümit verici bir şekilde başladı.
Üç ayda 600 milyar dolar kazandığında, kripto para piyasaları 2018 ocak ayi ile kısır bir zaman geçiriyor. Ocak Ayinda ki 3. Dalga ile umutlar ertelense de arka arkaya gelen Yasak ve Baskılar sonucu kripto para borsası Kırmızı renklere alışmaya başladık. Zamanla bu renk değişip  Eninde sonunda ralli yapacaklar ve yaptıkları zaman, tüm zamanların en yüksekleri bile gündemde olabilir. Kırmızı renk alışmış olan kripto-paraları düşük performansları için zirve -dip analizleri yaptığımızda

Ay’a Gitmek isterken Mağara Gidenler

 

Bitcoin Diamond: Eğer aramızda bunun için 105 dolar veren arkadaşımız varsa üzülerek Şu anda 2.19 $ ‘da işlem görüyor. Bu% 98’lik bir geri çekilme. En Buyuk Çöp diyoruz.

Bitcoin Gold: Gerçek değer eklemekte zorlanan Bitcoin çatalları “Hard fork “ en kotu tecrübesi BTG dir Bir zamanlar 500 doların üzerinde işlem gördüyordu. Şimdi 45 $ ‘da oturuyor ve hatta pahalı hissediyor.

Einsteinium: Bu kripto 101 günde 2,83 dolardan 0,1 dolara düştu ve düşerken ekip sadece kendilerini hatalı olduğunu belirten “büyük bir açıklama”  yapıp izlemeye geçtiler. ardından para daha fazla deger kaybetti. Geri kalani da ayı piyasası halletti

Siacoin: Zorlu bir yıl geçiren sia için üzülmemek zor, Sia sadece 83 günde% 90 azaldı.

NEM: NEM’in 2018’i Britney Spears ‘2007’ye benziyor. Önce pompaladı. Ardından Coincheck tüm zamanların en büyük hackinde yarım milyar NEM kaybettikten sonra terk etti. Sonra Coincheck hack kurbanlarını geri ödemeye başladıktan sonra tekrar pompaladı. Ve şimdi tekrar terk edildi ve $ 0.22 seviyesinde, $ 89 seviyesinin en yüksek seviyesinden% 89 düştü.

Cardano: Bu listedeki diğer oyuncular gibi, cardano da tam bir boktan değil. Ocak ayında ebullience ortasında çok hızlı bir şekilde pompalandı ve şimdi fiyatı 85 günde% 89 düştü.

Verge: Ve sonra, John McAfee’nin onu öldürmeye başladığı andan itibaren derine dalmak için tasarlanmış bir eşik var. Söz konusu gizlilik protokulleri temellerinin karışıklık olması devaminda  geliştiricilerin iyi performanslarinda işe yaramadı . Yine de, şeyler bakıyor. Sadece iki hafta içinde, ekip yeni ortaklıklarını ilan edecekler ve toplumun 3 milyon dolar toplayacağını duyurdu sonucu degistirebilecekler mi yoksa Yok mu olacaklar

Bytecoin: % 88’lik bir düşüs ve bu  scamcoin için yeterli değildir.
Digibyte: digibyte’e güvenilebilir bir şey varsa, onu hayal kırıklığına uğratmaktır. 82 günde% 88 düştü.

Ripple bir dizi ortaklık ve pilot program açıklamasına rağmen 85 günde% 87 düştü. Yine de, sokaktaki kelime Coinbase. Xrp icin soylenecek tek kelime Başarili bir sekilde kaybetiriyor.

Vibe: Belkideki binance yuz karasidir. Çöp demek çope hakaret olur.Kelimenin tek anlami ile lağim cukuru

Btc 15.000 dolardan giren vibe piyasaya 21k basladi ve suanda 2k kadar düştü. Ceo ve ekibi tam anlami ile Harlem in Gara cocuklarin kripto para da milleti  dolandirdigi yerdir.

Kaynak: https://news.bitcoin.com/these-are-the-worst-performing-cryptocurrencies-of-2018-so-far/?utm_source=These%20Are%20the%20Worst&utm_medium=telegram&utm_campaign=Telegram%20Channel

Yorum Yap

Yorum Yap