İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 50 yıl sonra bitcoin?

50 yıl sonra bitcoin?

500 Milyon $ ile Bitcoin YENi BOĞASI Mark Yusko Bitcoin'in en büyük boğalarından biri, geleceğin kriptoasset için parlak olduğu inancını ikiye katlıyor.

454B16C0-14D7-4917-9740-5C60585F3BED

500 Milyon $ ile Bitcoin yeni boğası Mark Yusko

Bitcoin’in en büyük boğalarından biri, geleceğin kriptoasset için parlak olduğu inancını ikiye katlıyor.

Morgan Creek Capital’ın kurucusu ve baş yatırım sorumlusu Mark Yusko, Kuzey Carolina’da bulunan Chapel Hill firmasının, yalnızca kriptoasset ve diğer blockchain ile ilgili yatırımlara odaklanmış yeni bir hedge fonunu başlatmak için 500 milyon $ ‘a çıkmaya çalıştığını açıkladı.

“Morgan Creek, Blockchain’in dijital çağda geliştirilmiş en güçlü ve değerli teknolojilerden biri olduğuna inanıyor ve aynı zamanda blok varlık teknolojisinin tüm varlık sınıflarına uygulanmasının yıkıcı gücünün büyük yatırım fırsatları yaratacağına inanıyor” dedi.

Bloomberg raporuna göre: CCN olduğu gibi rapor , Yusko, Bitcoin fiyatının önümüzdeki on yıllar içinde 1 milyon $ ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi. Yetkili, Bitcoin’in önümüzdeki 20 yıl içinde en az 500.000 $ ‘a ulaşacağının yüzde 75 olduğuna inanıyor.

Cryptoassets üzerindeki yeni vurgusunu kolaylaştırmak için Morgan Creek, yakın zamanda, tamamen kriptoasset’lere tahsis edilen bir fonu başlatan bir girişim firması olan Raleigh, North Carolina’da bulunan yakındaki Full Tilt Capital’ı satın aldı.

Full Tilt’de yönetici bir ortak olan Anthony Pompliano, yeni fonun gayrimenkul, borç ve diğer hisse senedi türlerini belirleme ve bunları yatırımcılara satma girişiminde bulunabileceğini söyledi, ancak bu planlar kuşkusuz bazı önemli düzenleyici engellerle karşılaşacak.

Morgan Creek, 500 milyon dolarlık bir tutarı arttırmayı başarırsa, şirketin yönetim altındaki toplam varlıklarının yaklaşık yüzde 25’ini oluşturacak ve piyasanın en büyük kriptoasset hedge fonu olacaktır.

Daha önce, eski bir Fortress müdürü olan Mike Novogratz, 500 milyon dolarlık bir kriptolu hedge fonunu piyasaya sürmeyi planlamıştı, ancak nihayetinde bu planları çöpe attı ve bunun yerine ilk kriptoasset ticaret bankasını kurmak için 250 milyon dolar topladı .

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bu parayı , başlangıçtaki ilk para teklifi (ICO) endüstrisi ile ilgili daha geniş çaplı araştırmasın bir parçası olarak başladığı düşünülürse, pivotun zamanlaması dikkate değerdir .

Yorum Yap

Yorum Yap