İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Altcoinler Bitcoin’in yerine geçebilir mi?

Altcoinler Bitcoin’in yerine geçebilir mi?

Bitcoin bilindiği üzere ilk çıkan kripto para birimidir Şuan Bitcoin’in tahtına talip 4 kripto para var. Bitcoin’in tahtını sallayabilecek olan potansiyelli altcoinler

bitcoin-ethereum

ALT COİNLER BİTCOİN İN YERİNE GEÇEBİLİR Mİ

Bitcoin bilindiği üzere ilk çıkan kripto para birimidir Şuan Bitcoin’in tahtına talip 4 kripto para var.

Bitcoin’in tahtını sallayabilecek olan potansiyelli altcoinler

Ripple

finansal kurumlara hitap eden Ripple sadece bir kripto para ve şuanda çok sayıda finansal kurum tarafından destekleniyor. Hangi ülkeye gönderildiği bakılmaksızın hızlı işlem sürelerine ve düşük işlem ücretlerine sahip.

Ripple’i diğerlerinden ayıran özellik, MoneyGram International’ın da dahil olduğu bir dizi yüksek profilli ortaklığa sahip olmalarıdır. Diğerlerinden
farklı olarak merkezi olan bir kripto para birimidir bundan dolayı eleştirilere maruz kalmaktadır.

Ethereum

Günümüzde birçok kişi Ethereum’un Bitcoin ile benzer olduğuna inanmakta. Etheremun’un para birimi ve para birimi olmayan Blockchain uygulamalarını Bitcoin ile tam olarak karşılaştıramayız. Çünkü Bitcoin’de sadece para birimi olan Blockchain uygulamaları var.

Ethereum’un oldukça büyük bir hayran kitlesi var. 2017 sonunda bir kaç sektörün beraber olduğu Enterprise Ethereum Alliance’da yaklaşık 200 kuruluş var.

Nano

Saniyede 7,000 işlem yapma kapasitesine sahip olan Nano, nano’nun bu hızı zaman geçtikçe daha yükselebilir ve hatta Visa’ya rakip olabilir.

Bu hızın ardındaki sır, işlemlerin inanılmaz hızlı bir şekilde işlenmesini sağlayan block kafes yapısıdır ve bu hız potansiyeli Nano’yu bir gün Bitcoin’in önüne geçirebilir.

Qtum

Çinli işletmelerle kurulan yakın ortaklıklar, akıllı sözleşmeler kullanılması hem Bitcoin hem de Ethereum’un en iyi yönlerini ele alıyor ve bunları benzersiz bir ağa dönüştürüyor.

Cryptodaily

Not: Bir grup araştırmacının trx’inde gelecekte btc nin önüne geçeceği yönünde açıklamaları ve analizleri de gözardı etmemek gerekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap