1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Basılan 250 Milyon Tether(USDT) Ethereum’a Mı Gidiyor?

Basılan 250 Milyon Tether(USDT) Ethereum’a Mı Gidiyor?

featured

Ayı piyasasında USDT çiftleri, altkoinler ve Bitcoin için bazı kazanımların korunmasına yardımcı oluyor.

 

Tether (USDT), yaklaşık bir ay içinde ilk kez 250 milyon tokenlik büyük bir basım yaptı – bu da baskı cüzdanının her şeyden önce kapanmadığını gösteriyor. Bu, USDT arzını artırdığı için, toplam Tether market değerini 2.85 milyar $ ‘dan fazla bir değere ilerletti.

 

 

En son token basımından sonra, piyasadaki USDT işlemlerinin payı artış göstererek %22’nin üzerine çıktı. Tüm USDT işlemlerinden, tokenlerin yaklaşık % 30’u şu anda Ethereum’a (ETH) akmaktadır. Tüm ETH işlemlerinin toplam %25’i USDT çiftinde yapılıyor.

 

 

Şu anda, yeni basılan USDT’nin nerede yayılacağı bilinmiyor. Genellikle, tokenler Binance üzerinde işlem görüyor, ancak CoinBene şu anda en aktif USDT ticareti yapılan borsa ve OKEx de büyük bir USDT cüzdanı tutuyor. 2017 yazında, Tether’ın basımları, özellikle fiyatı şişirerek, doğrudan Bitcoin ticaretine yöneliyordu. Ama şimdi, varlıklar altkoinlere yayıldı ve EOS’taki tırmanışın arkasındaki nedenlerden biri de bu olabilir.

 

Fiyat düşüşlerinden dolayı USDT bir ara market sıralamasında TRON (TRX) ‘i 10.luk koltuğundan indirse de sonrasında geriye düştü.

 

Yakın zamanda yayınlanan bir rapor, Tether hakkındaki dedikoduları bitirmiş ve tokenlerin değeri karşılığında gerçekten firmanın hesabında dolar tuttuğu doğrulanmıştı.

 

Basılan Tether’ler (USDT) önceleri Bitcoin’e aktığı düşünülüyor ve fiyat artış gösteriyordu ancak USDT çiftleri altkoinler için de borsalar da işlem görmeye arttığından bu akışın sadece Bitcoin’e olacağını düşünmek şuanda yanıltıcı olabilir.

 

Kaynak: cryptovest

Yorum Yap

Yorum Yap