1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Binance CEO’su Bitcoin Fiyatının Her Yıl Yeni Zirveler Göreceğini Düşünüyor

Binance CEO’su Bitcoin Fiyatının Her Yıl Yeni Zirveler Göreceğini Düşünüyor

featured

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in çöküşünün doğal olduğunu ve önümüzdeki yıllarda büyümeye devam etmesini beklediğini söyledi.

 

Zhao, Bitcoin’in mevcut iniş çıkışlarını geçmişteki performansıyla karşılaştırarak bir öngörüde bulundu.

 

Genellikle tahminlerde bulunmam çünkü yaptığım herhangi bir tahminde yanlışlık elbette olacaktır. Fakat tarihsel olarak baktığımız zamanın yüzde 99’unu tarihi bir yüksekliğin biraz altında geçirdik. Eğer Bitcoin’e bakarsanız, şimdiye kadarki en yüksek seviye 20.000 dolar. Ama bundan 2 ya da 3 yıl önce bakarsanız, bu rakam 1000 dolardı. Sürekli yukarı gitti ve biraz aşağı inerek fiyat düzeltmesi oldu sonra tekrar orada yerini alacaktır. Zirveye ulaşmak ve düşmek tamamen normal bir piyasa davranışıdır.

 

Bir yıllık zaman aralığına bakarsanız, her gün yeni bir zirve oluşturmaz. Bitcoin fiyatı doğrusal veya düz olmayacaktır. Borsalarda fiyatlar böyle ilerlemiyor. Piyasalar her zaman aşırı tepki gösterir. Bitcoin’in fiyatıyla ilgili çok rahatım. Herhangi bir tahminde bulunsaydım, önümüzdeki birkaç yıl boyunca yıllık yüzde yüz oranında artmaya devam edeceğini söylerdim.

 

Şirketinin geleceğine gelince, Zhao Binance’ın bu kadar kısa sürede dünyanın en büyük borsası olmasını beklemediğini söyledi.

 

Platformun müşteri desteğinin hala yeterince iyi olmadığını ve en büyük hedeflerinden birinin müşterilerinin sorunlarını olabildiğince çabuk çözmeye odaklanmak olduğunu da ekledi.

 

Kaynak: CoinTelegraph

Yorum Yap

Yorum Yap