İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Binance Daha Yeni Başlıyor! CEO “CZ” Projeleri ve Gelecek Planlarını Açıkladı.

Binance Daha Yeni Başlıyor! CEO “CZ” Projeleri ve Gelecek Planlarını Açıkladı.

featured

Önde gelen kripto borsası Binance, yatırımcıların euro’larını kriptoya dönüştürmelerini sağlayacak bir fiat-kripto çifti eklemeyi planladıklarını açıklamıştı.

 

Şimdi ise, CEO Changpeng Zhao Asya ve Uganda’da nakit kripto borsaları oluşturarak genişleme planlarını açıkladı.

 

Zhao bu planı şöyle açıkladı:

 

Malta’da ve Uganda’da bir fiat-kripto borsası kuruyoruz ve umarım, Asya’da da yapacağız. Tam olarak ne zaman yapılır bilmiyorum ama umarım bu sene olacak.

 

Zhao, geliştirilmekte olan, şirketin merkezi olmayan borsası Binance Chain hakkında da yeni ayrıntıları açıkladı:

 

Platform bu yıl başlayacak. Merkezi olmayan yapısı nedeniyle Binance’deki ekip yaklaşan platformdaki tokenler üzerinde çok daha az kontrol sahibi olacak.

 

 

Bitcoin’e gelince, Zhao pazar liderinin yıllar boyunca her yıl yüzde yüz artacağını düşünüyor. Zhao, Bitcoin’i ilk duyduğu anda denizaşırı para transfer etme maliyetinin azaltılması potansiyelini gördüğünün belirtiyor.

 

Ayrıca, Bitcoin’i ilk öğrendiğimde, bunun uluslararası alanda çok iyi olacağını düşündüm, kişisel olarak bir ülkeden diğerine para transferi konusunda çok fazla sorun yaşadım. Örneğin, Hong Kong’a taşınmış olsaydım, Kanada’dan Hong Kong’a para transfer etmek istediğimde – bu bir acıdır. Bunun etkisini anladım. Çin, Kanada, ABD, Hong Kong, Japonya – Tüm bu yerlerde yaşadım ve bu deneyim çok yardımcı oluyor.

 

Zhao, 2017 yılının Temmuz ayında Binance için bir ICO başlattı.

 

Şimdilik kuruluşunun ilk yıl dönümüne yaklaşan platform tartışmasız mükemmel bir artış gösteriyor ve şu anda 1 milyar doları aşan işlem hacmine sahip.

 

Kaynak: dailyhodl

Yorum Yap

Yorum Yap