1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Binance’den sonra Okex borsasıda Maltaya mı taşınıyor?

Binance’den sonra Okex borsasıda Maltaya mı taşınıyor?

Malta hükümetinin yerel ekonomiyi güçlendirmek için daha fazla uluslararası kripto-para borsayi getirme getirme planı yapmaya basladi. Geçtiğimiz ay adaya taşınan Binance'ın ardından, Malta artık bir başka değişim olan Okex'i çekmeyi başardı.

featured

Malta hükümetinin yerel ekonomiyi güçlendirmek için daha fazla uluslararası kripto-para borsayi getirme getirme planı yapmaya basladi. Geçtiğimiz ay adaya taşınan Binance’ın ardından, Malta artık bir başka değişim olan Okex’i çekmeyi başardı.

 

Malta Blok Zinciri Eko finans sistemi

Hong Kong’da kurulu Çinli Kripto para borsası Okex , bugün Avrupa adası Malta’ya genişleyeceklerini açıkladı. Ülkenin başbakanı Joseph Muscat şunları söyledi: “Büyüyen blockchain ekosistemimize dünya lideri bir dijital değişim olan Okex’i memnuniyetle karşılıyoruz.

“Malta, Avrupa Birliği’ndeki Distributed Ledger Technology şirketleri için dünya çapında bir seçim bölgesi haline gelmiştir. ”

 

OKEx’in CEO’su Chris Lee şunları söyledi: “İleriye dönük düşünmeyi ve aynı değerlerimizin çoğunu paylaştığı için Malta hükümeti ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz: en önemlisi tüccarların ve genel halkın korunması, Anti Money ile uyumluluk Müşteri standartlarınızı aklamak ve bilmek, Blockchain ekosistemindeki yeniliklerin ve sürekli gelişimin önemini bilmektir ”

OKEx Baş Risk Sorumlusu Tim Byun (sağda) ve Başkan Yardımcısı Jason Lau (solda) ile Mali Hizmetler, Dijital Ekonomi ve İnovasyon Silvio Schembri (orta) için Genç Bakanı

OKEx’in Risk Yönetimi Başkanı ve CEO’su Tim Byun şunları söyledi: “Malta’nın Sanal Finansal Varlık Yasası, endüstrinin ve hükümetin, yeni blok zincir / dijital varlık endüstrisini teşvik etmek için birlikte çalışması için sağlam bir temel oluşturuyor. Daha spesifik olarak, Malta’nın sağlam risk bazlı yaklaşımı, sorumlu, uyumlu ve sağlıklı bir ekosistemin geliştirilmesine yardımcı olacaktır. ”

Yorum Yap

Yorum Yap