1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Hedge Fon Yöneticisi, BTC “Her Cephede” Altından Daha İyi ”

Hedge Fon Yöneticisi, BTC “Her Cephede” Altından Daha İyi ”

23. Sohn Yatırım Konferansı'nda konuşan Pfeffer,Capital'in hedge fon yöneticisi John Pfeffer, Bitcoin'in altın yerine geçen ilk canlı aday olduğunu ve her cephede yer alan değerli metalden daha iyi olduğunu belirtti.

featured

23. Sohn Yatırım Konferansı’nda konuşan Pfeffer,Capital’in hedge fon yöneticisi John Pfeffer, Bitcoin’in altın yerine geçen ilk canlı aday olduğunu ve her cephede yer alan değerli metalden daha iyi olduğunu belirtti.

CNBC’nin Hızlı Parası’nda bu sabah 24 Nisan’da Pfeffer, Bitcoin’in “90.000 Dolardan az ve potansiyel olarak 700.000 $ gibi yüksek bir seviyeye çıkacağı” tahminini doğruladı. Pfeffer, BTC ve kripto varlıklarının genel olarak bir risk sermayesi olarak düşünülmesi gerektiğini söyledi. yatırım: “sıfıra da gidebilir, ama daha da çok değerli olabilir”dedi.

Bitcoin’in “özel  külçelerine eşdeğer, yaklaşık 1.5 milyar dolar değerindeki toplam değerin 150 milyar dolara veya şimdiki değerine  denk gelmesi halinde” 90.000 $ ‘lık sözde “düşük çubuk” tahminini tutacağını açıkladı.

BTC’nin daha az muhtemel olduğu ancak yine de mümkün olduğu düşünülen önemli bir rezerv para birimi haline gelmesi halinde, yüz binlerce kişiye daha yüksek fiyat değerlerinin ulaşılabileceğini söyledi. Dünkü konuşmasında bu ikinci senaryo için Bitcoin’in yabancı rezervlerin% 25’ini yitirmesi durumunda ağın değerinin 6.4 trilyon dolara ulaşacağını belirtti.

Yorum Yap

Yorum Yap