1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bitcoin İle Lüks Villa Almak İster Misiniz?

Bitcoin İle Lüks Villa Almak İster Misiniz?

featured

Birleşik Arap Emirliklerinde gayrimenkul yatırımları bulunan bir şirket olan FAM Holding, son eseri için ödemelerde Bitcoin de kabul edecek.

 

Al Mahra Resort by Cristal, Dubai’nin yaklaşık bir saat dışında, Ras al-Khaimah’daki Al Marjan Adası’nın merkezinde yer alan 4 yıldızlı lüks bir tesistir. Birimler, kripto para ile satın alınabiliyor, bu da Orta Doğu’daki ilk kripto para ile otel satma işlemi olacak.

 

FAM Holding’in sahibi ve başkanı Dr. Faisal Ali Mousa Al Naqbi şöyle anlatıyor:

 

Dünyada en büyük isimlerden bazıları kripto parayı sevmeye başlıyor, bu yüzden sadece normal para ile değil, insanlara Bitcoin veya benzeri bir para birimi ile de ödeme yapma fırsatı sunmamız mantıklı daha mantıklıydı ve öyle yaptık.

 

Al Mahra Resort by Cristal, dünyanın her yerinden en iyi müşteri ve yatırımcıları kripto para ile ödeme yapmak isteyen en son teknoloji ve güzelliklerle donatılmış 548 adet özel tasarımlı suit ve villaya sahip olacak.

 

Faisal Ali Mousa Al Naqbi, “Kripto paralar, akıllı sözleşmelerle mülkiyet işlemlerinin şeffaflığını, hızını ve güvenliğini radikal bir şekilde geliştirdi, dolayısıyla yaptığımız işi yapmak için gerçekten çığır açıyor” dedi. “Elbette, bu gelişme için Bitcoin’de ödeme yapmak sadece bir seçenek. Aynı zamanda, bu tesisi açmak için Cristal Grubu ile çalışmaktan çok memnunuz. Cristal’ın üstün hizmet ve markasının, mülkümüze olağanüstü değer katacağına inanıyoruz. ” diye de ekledi.

 

Kripto paraların böylesi işlemler için kullanılması ana akım tarafından daha fazla tanınmasına sebep olacağı için ilerisi için umut verici bir proje. Günlük hayata ne kadar çabuk ve kaliteli uyarlanırsa o ölçüde daha da çabuk fiyatlanması beklenebilir.

 

Kaynak: dailyhodl

Yorum Yap

Yorum Yap