1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Haber
  3. Bitcoin ve fuhuş Sektörü

Bitcoin ve fuhuş Sektörü

Nevada'da bulunan Bunny Ranch  on yılı aşkın süredir yasal  olarak genelev hizmet vermektedir. Sahibi Dennis Hof, aylardır Bitcoin'i ziyaretçiler için bir ödeme seçeneği yapmak için çalışıyor. 

featured

 

Nevada’da bulunan Bunny Ranch  on yılı aşkın süredir yasal  olarak genelev hizmet vermektedir. Sahibi Dennis Hof, aylardır Bitcoin’i ziyaretçiler için bir ödeme seçeneği yapmak için çalışıyor.

Bu yılın başlarında, International Business Times’a genelevlerinin yedisinde Bitcoin ödeme seçenekleri sunma planlarını anlattı. Sanal paraların algılanan anonimliği nedeniyle kriptonun işyerlerinde iş potansiyelini nasıl artırabileceğini göstermek istedi.

IB Times’a dediğine görei:

“Buraya gelmeyen insanlar var çünkü kredi kartlarında, banka kartlarında yeterince anonimlik yok anonimlik olmadığı için insanlar çekimser kalıyor bitcoinile kimse  ödeme yapıldığını takip edemiyor. Bu da Bunny Ranch’in gizliliğin ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor. ”

 

 

Bunny Ranch, en yeni teknoloji trendlerine ayak uydurma konusunda bilinçli olmaktan gurur duyuyor. Bir web sitesine sahip ilk genelev olduğunu iddia ediyor. Ayrıca büyük bir sosyal medya varlığına, canlı bir video akışı programına ve bir podcast’e sahip kendisi.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap