1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bithumb Singapur’da Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor

Bithumb Singapur’da Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor

Güney Kore'nin en büyük borsası olan Bithumb, kendi ülkesinin hükümetinin denetimine girmekten kaçınmak için Singapur'da yapacakları bir ICO satışı ile kendi kripto parasını çıkarmaya karar verdi.

featured

Güney Kore’nin en büyük borsası olan Bithumb, kendi ülkesinin hükümetinin denetimine girmekten kaçınmak için Singapur’da yapacakları bir ICO satışı ile kendi kripto parasını çıkarmaya karar verdi.

Bithumb, dünyadaki en büyük cryptocurrency değişimine ve Güney Kore’deki en büyük cryptocurrency alışverişine, Bithumb Coin adını vereceği kendi jetonunu yayınlamayı planladığını açıkladı.

Güney Koreli bir şifreleme yayını olan TokenPost, madalyonun Singapur dışında bir ICO’nun parçası olacağını bildirdi

Bithumb’un kendi ülkesinde bunu yapmak yerine Singapurda ICO’yu başlatması şaşırtıcı görünebilir, ancak Güney Kore bilindiği üzere ICO satışlarını son zamanlarda yasakladı .

 

Bithumb madalyonunun Bithumb’un yan kuruluşu tarafından satın alınan yerel bir bağlı şirkette devam ettiğini biliyoruz. Belirli bir program ve boyut gibi detaylar henüz doğrulanmadı, ”dedi Bithumb’un sözcüsü.

Bu, cryptocurrency borsalarının kendi jetonlarını sunması ilk değil. Daha önce 2018’de Huobi – Çin’de bir ERC20 madeni olan Huobi Token’i teklif etti. Binance ve Kucoin de bunlararasına katıldı.

Binance’ın madalyonu (BNB), bir şifreleme eşanlamlı değişiminin profilini artırmak için kendi belirtecini nasıl kullanabileceğinin bir örneğidir .

Değişim, umut vaat eden madeni paraları BNB ile eşleştirmek için dikkatli bir şekilde seçiyor ve Binance’ın likiditesini artırmaya yardımcı olan güçlendirilmiş bir ekosistem yaratıyor.

Bu, diğer borsaların böyle bir deneyde nasıl çeşitli başarılar gördüklerini gördükten sonra Bithumb’un hedefi de bu şekilde olabilir.

Güney Kore’deki ICO yasağı, şirketlerin bu yöntemle para toplama yapmasını engelleyememiş gibi görünüyor. Yasal duvarı atlatmak için, projelerini başka bir yerde açıklıyorlar, bunun örneklerine daha önce de rastlamıştık;

ICON (ICX), örneğin, yerel makamların baskıs altına girmekten kaçınmak için İsviçre’de satışına başlayan Güney Koreli bir kripto para birimidir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap