İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bitpay, Checkout Satış Noktası Uygulamasına Bitcoin Nakit Desteği Ekledi

Bitpay, Checkout Satış Noktası Uygulamasına Bitcoin Nakit Desteği Ekledi

featured
Bitpay, Checkout Point-Of-Sale Uygulamasına Bitcoin Nakit Desteği ekler

Bitpay, Checkout Satış Noktası Uygulamasına Bitcoin Nakit Desteği Ekledi

Bitcoin nakit, Bitpay’den gelen en son örnekle kullanıcılar ve servis sağlayıcılar arasında daha fazla destek toplamaya devam ediyor. Hizmet artık satıcıların Pos uygulaması aracılığıyla BCH ödemelerini kabul etmesine olanak tanıyor. Bu sayede perakendecilerin kazançlarını kripto para biriminde tutmaları bekleniyor.  

 

Bitpay BCH Ödeme

Bitpay, Checkout Point-Of-Sale Uygulamasına Bitcoin Nakit Desteği eklerAtlanta, Georgia merkezli dijital varlık servis sağlayıcısı Bitpay, son zamanlarda Bitcoin cash (BCH) desteği eklemek için Checkout satış noktası (Pos) mobil uygulamasını güncelledi. Bu, müşterilerinden ödeme yapmak için Bitpay kullanan perakende mağazalarının artık bir telefon veya tablet kullanarak yerinde BCH ödeme kodları oluşturabileceği anlamına gelir.

Ödeme, satıcıların kripto ödemelerini doğrudan bir mobil cihazda kabul etmesine olanak tanır ve siparişler 150’den fazla para biriminde fiyatlandırılabilir. Çok çalışanlı ödeme, isteğe bağlı ekran devrilme, basit uç bildirimi ve başka bir satış noktası sisteminden girilen sipariş kimliklerinin eşleştirilmesi de dahil olmak üzere hizmet işletmeleri için tasarlanmış özellikler sunar.

BTC’yi uzun yıllardır destekledikten sonra, şirket yakın zamanda BCH desteğini genişletiyor. Geçtiğimiz ayın başında, BCH transferlerinin firmanın Visa kartı fatura yüklerine uygulanabileceğini açıkladı .

 

BCH Uzlaşması Çok Yakında

Checkout ile geliştirmeye ek olarak, Bitpay görünüşe göre işletmeler için BCH’ye dayalı daha fazla özellik sunmaya hazırlanıyor. Bitcoin nakit hayranlarından cryptocurrency’da uzlaşma için bir seçenek eklenmesi yönündeki talepleri yanıtlayan şirketin destek ekibi, Twitter üzerinde çalıştıklarını ve “yakında” bekleyebileceklerini açıkladı. Bu, Bitpay’ın tüccar müşterilerinin yapabileceği anlamına geliyor. BTC veya USD’ye dönüştürülen eşdeğer bir tutarı almak yerine, satış gelirlerini BCH’de tutmanız yeterlidir.

Bitpay, Checkout Point-Of-Sale Uygulamasına Bitcoin Nakit Desteği ekler

 

Yorum Yap

Yorum Yap