1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bitwage, ICO Rehberlik Platformu Taslaklarını ve Rolls Out Ether Desteğini Başlattı

Bitwage, ICO Rehberlik Platformu Taslaklarını ve Rolls Out Ether Desteğini Başlattı

featured

Bitcoin bordro platformu Bitwage, (ICO) danışmanlık firması oluşturduklarını ve mevcut servislerini Ether’i destekleyecek şekilde genişlettiklerini açıkladı. ICO rehberlik hizmeti Inwage olarak bilinecektir.
Inwage, Şirketlerin Maksimum Fonu Kendi ICO’larından Yükseltmelerine Yardımcı Olacak
Bitwage, mevcut kripto bordro platformuna eklemek için birkaç yeni hizmet başlattı. Bunlardan ilki Inwage – müşterilerin mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek ICO yaratmalarına yardımcı olan bir danışmanlık firmasıdır.

Bitwage şirketine göre bugün yayınlanan blog yazısı :
“Inwage, tüm büyüklükteki şirketlerin ICO’ları piyasaya sürmesi için son derece güvenli bir anahtar teslimi çözüm üretmek üzere blockchain’deki deneyimimizi artırıyor.”
Inwage servisinin bir parçası olarak, şirketler aşağıdakilerden oluşan teknik hizmetler alacaklardır:
• Hosting sağlamak için Inwage seçenekleri ile komple bir web sitesi.
• Güvenli bir kayıt işlemi.
• KYC uyumu.
• Gerekli akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi.
• Mevcut akıllı sözleşmelerin ve internet sitesinin güvenliğinin denetlenmesi.
Inwage ayrıca müşterilerine çeşitli pazarlama hizmetlerini önyükleme olanağı sunmaktadır. Bunlar, ABD, Avrupa, Orta Doğu ve Doğu Asya pazarlarını hedef alan deneyim sahibi 16 pazardan oluşan bir ekibin yardımıyla geliştirildi. Blog yayını tarafından bildirilen hizmetler şunlardır:
• PR.
• Çevrimiçi etkileyicilerin hedeflenmesi.
• Dijital Pazarlama.
• İçerik pazarlama.
• Sosyal medya reklamcılığı.
• Etkinliklerde pazarlama.
Bitwage blog yazısı, birlikte çalıştıkları ilk projenin başarısını gururla bildiririyor – Moria, kıymetli metallerin çıkarılmasına yatırım yapmak isteyen bir şirkettir. Bloğa göre, Moria 50 milyon dolar topladı – bu rakam başlangıçta belirti satışı için belirlenen 30 milyon dolar hedefinden yaklaşık% 40 daha yüksek bir rakamdı.
“Bu amaca ulaşmak için, yalnızca ICO konusunda değil, aynı zamanda platform geliştirme, teknik hizmetler ve güvenlik uyumluluğuna yardımcı olan InWage’in teknik uzmanlık ve blockchain deneyimine güveniyorlardı.”
Bitwage’den gelen ikinci haber, mevcut platformda Ethereum için destek başlatmış olmaları. ICO’ları geçmişte işleten firmaların, şirket banka hesaplarının oluşturulmasında karşılaştıkları güçlükler sayesinde çalışanlarına ödeme yapmak için çabaladıklarını belirlediler. Birçok ICO, Ethereum ağı üzerinde oluşturulduğundan, BitWage’in, bordro hizmetlerini de Ether’i destekleyecek şekilde genişletmesi anlamlı oldu.
Bitwage ayrıca, Durum ve Aragon gibi şirketlerin, hizmetin “yumuşak lansman” olduğu Ocak ayından beri hizmeti kullandığını da belirtmişlerdir.
Bitwage platformu başlangıçta 2013 yılında kurucular John Lindsay ve Jonathan Chester tarafından başlatıldı.

Kaynak: News bitcoin.com

Yorum Yap

Yorum Yap