1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. BTC, 8,000 USD’nin altındaki bir başka düşüş gördü

BTC, 8,000 USD’nin altındaki bir başka düşüş gördü

Son piyasalarımız güncellendiğinden beri Kripto Market Toplaminda fiyatlar son 48 saat içinde önemli ölçüde düştü. Şu anda, tüm dijital varlık ekonomik sistemi o zamandan beri 32  milyar dolardan fazla kaybetti ve BTC / USD değerleri bir kez daha 8K $ aralığının altına daldı.  

bitcoin-price


Kripto-para piyasasında% 50’den fazla kayıp var. BTC / USD piyasaları, bugünkü sabah erken seans  seansları sırasında 8 bin metrekarenin üzerinde bir ivme kaybettikten sonra 7.800 $ ‘ın üzerinde  seyrediyor. BTC’nin küresel ticaret hacmi son 24 saatten sadece birkaç milyon daha düşük.  Günümüzde en çok BTC ticareti yapan ilk beş borsa, Bitfinex, Okex, Binance, Bitflyer ve Huobi’dir.  Japon yeni, küresel ticaret hacminin yüzde 54’ünü komuta ettiği için BTC ile işlem gören fiat paketine  bir kez daha hakim oldu. Yeninin gerisinde kalan para birimlerinin geri kalanı USD (% 22), tether (%  13.9), euro (% 3,5) ve Koreli (% 2.9) oldu. 14 dolar civarında.

 

BTC / USD Teknik Göstergeler

BTC / USD listelerine bakıldığında, boğalar, fiyat kısa bir süre önce 8,500 $ civarında seyrettikten sonra  tükenme belirtileri gösterdi. 4 saatlik grafik Macd’nin -207,29 civarında güneye doğru gittiğini  gösteriyor. RSI ve Stokastik aynı aşağı yönlü paterni takip ediyor, ancak osilatörler son 4 saatte biraz  yukarı doğru hareket etmeye başladı. Bu, BTC fiyatlarının şu anki fiyatı 8K $ ‘ın üzerinde tutmaya  yönelik başarısız girişimleriyle mücadele ettiğini gösteriyor.

 


Son piyasalarımız güncellendiğinden beri, uzun ve kısa vadede Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) ve  bölünmelere yol açarak düşüş eğilimi gösterdiler. 100 SMA ile 200 SMA arasındaki boşluk artık çok  daha kapsamlı ve direnç yolunun aşağı yönlü olduğunu gösteriyor. Sipariş defterleri, 7.600 $ ‘lık  topraklara kadar oldukça iyi geçici bir vakıf gösteriyor. Bundan sonra, 6.900 $ ‘lık alana kadar iyi  miktarda alıcı var. Tersine, 8 bin $ ‘lık bölgeyi tekrar kapatan boğalar, 9 bin dolara çıkmaya devam  ederken, bazı yükseliş momentumlarına işaret ediyor.

Yayınlandığı zaman, BTC / USD fiyatları 7,820 $ civarında seyrediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap