1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. BTCC, Haziran ayında Yeni Değişim Platformunu Başlatacak

BTCC, Haziran ayında Yeni Değişim Platformunu Başlatacak

featured

Çin kripto şirke ti BTCC, önümüzdeki ay yeni bir değişim platformu oluşturacağını duyurdu.  ilk olarak kullanıcılar BCH, BTC, ETH, LTC ve USD ticaretini yapabilecekler. Diğer kripto paraların daha sonra ekleneceği bildirildi.
BTCC, gelişmiş likidite, hızlı mevduat, para çekme ve ilk üç ay için sıfır işlem ücreti ile platformu açıyor.

Yükseltilmiş Platform Soğuk Depo ve SSL Şifrelemesi sunuyor

Hong Kong merkezli BTCC, sosyal medyave web sitesi aracılığıyla yeni cryptocurrency işlem platformunu Haziran ayında başlattığını duyurdu . Dünya çapındaki müşterilerine daha fazla likidite, daha hızlı para yatırma ve para çekme yüksek hacim vaat eden güvenilir, kullanışlı dijital varlık hizmeti sunacak.

İlk olarak, platform aşağıdaki kripto paraları destekleyecektir – bitcoin cash (BCH), bitcoin (BTC), etherium (ETH) litecoin (LTC) LTC / USD ve LTC /
Yapılan açıklamaya göre, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli olarak diğer para seçenekleri eklenecektir. Yeni platform ilk üç aylık ticaret için sıfır işlem ücreti sunacak.

BTCC, yenilenen ticaret platformunun müşterilerin dijital varlıklarının daha iyi korunmasını sağlamak için çevrimdışı soğuk depolama ve SSL şifreli trafiği içerecek şekilde optimize edildiğini iddia ediyor. Bildiride, “Güvenliği çok ciddiye alıyoruz ve asla taviz verilmediğinden gurur duyuyoruz” diyor.

Başka bir yenilik – müşteriler, yeni kullanıcılara başvurmak, doğrulamak, para yatırmak ve diğer faaliyetler yoluyla kazanılan puanlarla ödüllendirilecek. BTCC Havuzu ve Mobi cryptocurrency cüzdanı da dahil olmak üzere ekosistemde kullanılabilecek faydalarla birlikte piyasaya geliyor.

BTC Çin olarak bilinen BTCC, ilk bitcoin ticaret patronlarındadır. 2011 yılında girişimci Bobby Lee tarafından kuruldu. Üç yıl sonra, 2014 yılında platform, bitcoin işlem hacmi ile dünyanın ikinci en büyük borsa haline geldi.

BTC Çin, merkez bankası yerel dövizlerin ulusal para yuan ile kripto para ticaretini yasakladığında, Eylül 2017’de Çinli yetkililer tarafından yapılan baskılar netcesinden kripto para ticaretini durdurduğunu açıklamıştı.

Yorum Yap

Yorum Yap