1. Ana Sayfa
  2. Son Dakika
  3. Bytecoin [BCN] transferleri, listelendiği tüm borsalarda durduruldu.

Bytecoin [BCN] transferleri, listelendiği tüm borsalarda durduruldu.

featured

Binance ve Poloniex gibi borsalarda listelenmesinin hemen ardından, birkaç saatte fiyatında %166 civarında oynama görülen ve borsalar arası parite farkından dolayı kripto piyasasında panik yaratan Bytecoin’in [BCN] cüzdanlardan aktarımı geçici olarak durduruldu. Fiyatın olağan dışı hareketi, FOMO’ya kapılan bir çok yatırımcıyı mağdur etti.

Dün Coinmarketcap sitesine 15. sırada olan BCN, bugün 1594’üncü sıraya geriledi.

Bytecoin developerleri twitter hesabından yayınladıkları mesajda, ağda yaşanan aşırı yük nedeniyle işlemlerde gecikme yaşanmakta olduğunu ve ekiplerinin bu sorunu gidermeye çalıştığı ifade edildi. Developer takımı, diğer soruları yanıtsız bıraktı.

Binance’ın Twitter paylaşımında ise, Bytecoin ağ sıkıntılarından dolayı cüzdana yatırım ve çekimlerde ciddi gecikmeler olduğu, Bytecoin ekibinin bu sıkıntıyı gidermeye çalıştığı ifade edilmekte ve yüksek fiyat hareketliliklerine dair kullanıcılar uyarılmakta.

Sosyal medya üzerinde yatırımcılar, BCN’nin Binance ve Poloniex gibi güçlü sitelerde yayınlanmadan önce, projenin ve ekibinin gerekli standartları karşılayıp karşılamadığını tartışıyor. Öte yandan Binance, fiyatın belli noktalarda diğer borsalara kıyasla 10 hatta 20 kat artışı karşısında kullanıcıları koruyacak bir engelleme mekanizması bulundurmaması sebebiyle eleştiri oklarının hedefi haline gelmiş durumda.

Kaynak: https://ambcrypto.com/bytecoin-freezes-platforms-listed-binance-market-scam/

Yorum Yap

Yorum Yap