1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Cardano CEO’su Oldukça İddialı: “Cardano Bitcoin ve Ethereum’u Geçecek”

Cardano CEO’su Oldukça İddialı: “Cardano Bitcoin ve Ethereum’u Geçecek”

featured

Cardano’nun kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson’a göre, Cardano, bir yıl içinde Bitcoin ve Ethereum’u yenecek. Hoskinson bu yorumunu Cardano’nun market sıralamasında 7. Sıraya yükselmesinden hemen sonra yaptı.

 

Bir kripto paranın yaptığı şeyin piyasadaki değerini altyapısı ile taşıyabilmesi olduğunu belirten CEO, Cardano’nun arkasındaki ekibin daha çok teknolojik gelişmesine yoğunlaştığını belirtti. Şu an market değerleri yüksek olması sebebiyle, Ethereum ve Bitcoin’in liderlik ettiğini ama yakında değişeceğini de ekledi.

 

Kripto paralar için her ne kadar spekülasyonlar olsa da her birinin tek bir amacı vardır, dünyayı daha iyi bir hale getirmek. Sistem bu amaca yönelik ve tüketici merkezli değilse amacına ulaşamaz.

 

Charles Hoskinson’ın söylediklerine göre, yarım yıl içinde herkes platformlarının etkisini hissedecek. Yol haritasındaki hedef noktalara ulaşırken parçalara ayrılma ve ölçeklendirme, Cardano ağı için kazanç olarak geri dönecektir.

 

Güvenlik söz konusu olduğunda, Hoskinson, ekosistemde uygulanan protokollerin en iyisi olan kripto olduğundan bahsediyor.

 

Cardano’nun tanıttığı e-Cüzdan Daedalus için ise, kullanıcılar Daedalus’ın nasıl çalıştığını bir kere gördüğünde, soğuk depolamanın faydalarını ve güvenlik için ne kadar önemli olduğunu göreceklerini belirtti.

 

Daedalus kullanıcılara kripto para biriminin blokzincir içindeki merkezi olmayan uygulamaları etkinleştirme olanağı verir. Yani, hem çok güçlü, hem çok yönlü hem de çok güvenli.

 

Kaynak: https://ethereumworldnews.com/ceo-cardano-ada-overcome-bitcoin-ethereum-1-year/

Yorum Yap

Yorum Yap