1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Cardano Kurucu Ortağından Çağrı! TRON(TRX) ve Cardano(ADA) Beraber Çalışabilir

Cardano Kurucu Ortağından Çağrı! TRON(TRX) ve Cardano(ADA) Beraber Çalışabilir

featured

Cardano’nun kurucu ortağı ADA ve TRX’in birlikte çalışmayı önermesi tüm kripto camiası için çok şaşırtıcıydı. Anlaşma imzalanarak sonuca bağlanmadı ancak ilerisi için oldukça umutlu mesajlar verdiler.

 

Piyasadaki çoğu büyük proje yaşanan ayı piyasasına rağmen gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyor. Cardano (ADA) ve TRON (TRX), bu zorlu aylarda çeşitli iş ortaklıklarını açıklayan projelerden ikisi. Bu yüzden kimse bunu tahmin etmedi.

 

 

Cardano kurucu ortağı attığı tweet ile kısaca Tron CEO’su Justin Sun’a “Ethereum Java yerine bizim ürünümüz mantis client’i kullanmalısınız. Bu kod daha iyi ve güvenli” dedi.

 

Hatta bir çok kullanıcı bunun doğru olduğuna inanmakta zorluk çekti. İki büyük projenin beraber çalışması çok iyi bir takım yaratacağından heyecan uyandırdı.

 

 

Charles Hoskinson bunun ironi olmadığını ve tamamen ciddi olduğunu doğruladı. Ona göre, TRON’un Ethereum Java kullanımı onu yavaşlatıyor ve Hoskinson Cardano’nun Mantis istemcisini kullanmaya başlamak için TRX’i önerdi. Mantis, Hoskinson’a göre, daha iyi bir kod, güvenlik ve bir DPoS tarzı protokol sunuyor.

 

Sonrasında Justin Sun attığı tweet ile takipçileri daha da heyecanlandırdı.

 

 

Net bir cevap vermese de açık kapı bırakan Sun, “Tavsiye için teşekkürler! En iyi blockchain’i yapmak için uğraşıyoruz ve bunun için mantis’e de bakacağız” şeklinde bir tweet ile yanıt verdi.

 

Bu olay birçok kişiyi heyecanlandırdı. Twitter’da neredeyse herkes bu fikri destekliyordu.

 

Mantis, TRON’a çok daha fazla yer ve imkana izin vereceği kullanımı sayesinde, sonunda tamamen Ethereum’a rakip olabilecektir. Yine de, henüz hiçbir resmi açıklama yapılmadığı için Sun’ın bu fikri enine boyuna değerlendirdiğini söyleyebiliriz.

 

Kaynak: ethereumworldnews

Yorum Yap

Yorum Yap