İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. CNBC’nin ‘Crypto Trader’ı Bitcoin İçin Düşüş Beklese De NEO ve Cardano’dan Umutlu!

CNBC’nin ‘Crypto Trader’ı Bitcoin İçin Düşüş Beklese De NEO ve Cardano’dan Umutlu!

bitcoin_on_grey_background.jpg__740x380_q85_crop_subsampling-2

CNBC’nin “Fast Money” programında, (28 Haziran 2018), OnChain Capital’in kurucusu Ran Neu-Ner birkaç hafta içinde Bitcoin’in (BTC) daha da düşeceğini ve Cardano (ADA) ve NEO’nun (NEO) yükseleceğini düşündüğünü açıkladı.

 

11 Haziran’da Fast Money’de (Bitcoin yaklaşık 6.860 dolar iken) fiyatın 5900$’a düşeceğini tahmin eden Neu-Ner, bir kez daha konuk oldu ve bu sefer fiyat 5915$ seviyelerindeydi. Bitcoin fiyatının ne olacağı soruldu, onun cevabı şöyle:

 

Bakın, maalesef, bize 5.900 $ ‘a gideceğimizi söyleyen aynı model bize daha da fazla kan geleceğini söylüyor(daha da aşağı). Bir ayı piyasası %62 olasılıkla olacak ve bu ayı piyasası bizlere bir sonraki nokta olarak 5,350 $ ‘ı test edeceğimizi söylüyor … Bir boğa piyasası için %16’lık bir şans var, ancak boğa piyasasını teyit etmek için, yüksek hacimli 7,400 $ test etmemiz gerekiyor. Öyleyse, şu an, piyasa aşağı inmeye ve 5,350 dolara inmeye devam ediyor.

 

Başka bir hedge fon yöneticisi olan Tim Seymour, o anda en iyi yatırım yapılacak projenin ne olduğunu sordu. Neu-Ner bunun yatırım yapan kişinin zaman ufkuna bağlı olduğunu söyledi:

 

Eğer blockchain teknolojisine ve uzun vadeli bir bakış açısına sahip bir yatırımcı olsaydınız, şimdi Bitcoin satın almak için “harika zamanlar” olurdu, ama eğer kısa vade olsaydınız Önümüzdeki iki hafta içinde 5,350 $ tahminine dayanarak, kısa bir pozisyon alabilirdiniz.

 

Sonunda, Neu-Ner’e şu anda en çok yükselen paraların ne olduğu soruldu. Altyapı projeleri (yani yeni nesil dApp’leri inşa edebileceğiniz platformların) “gerçekten paha biçilemez” gibi göründüğünü ve bu alandaki en sevdiği iki projenin NEO ve Cardano olduğunu hissettiğini söyledi.

 

 

Kaynak: cryptoglobe

Yorum Yap

Yorum Yap