1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Coinbase, Chicago’da Yeni Bir Ofis Açıyor

Coinbase, Chicago’da Yeni Bir Ofis Açıyor

Coinbase, Chicago'da ofis açma planlarını ve kısa bir süre içinde işlerini ve operasyonlarını genişletmek için daha hızlı hareket etmeye başladı. Şirket, finansal ve kurumsal alandaki en yetenekli personeli bünyesine alıp daha büyük ve profesyonel bir ekip olmayı amaçlıyor.

featured

Coinbase, Chicago’da ofis açma planlarını ve kısa bir süre içinde işlerini ve operasyonlarını genişletmek için daha hızlı hareket etmeye başladı. Şirket, finansal ve kurumsal alandaki en yetenekli personeli bünyesine alıp daha büyük ve profesyonel bir ekip olmayı amaçlıyor.  Ayrıca şu anda daha fazla kurumsal müşteri çekmeyi umuyorlar.

 

Coinbase, San Francisco, Californa’da kurulu bir kripto para borsasıdır. Tüccarların Bitcoin [BTC], Litecoin [LTC] Etherum [ETH] gibi çeşitli kripto para ticareti yaptığı bir platformdur.

 

Kurumsal müşteri tabanını genişletmek için Coinbase, Global Digital Asset Exchange [GDAX] teklifinde blok ticaret tesisleri sağlamayı planlıyor. GDAX, Coinbase’in profesyonel ticaret platformudur. Blok ticareti, yatırımcıların borsadaki alışılmışın dışında büyük alım satım emirlerine yer vermelerini sağlayan bir özelliktir. Kurumsal yatırımcılar ve tüccarlar genellikle siparişlerini normal bir kripto para değişimi karşılığında gerçekleştirebilmek için zorlu bir zaman geçiriyorlar. Toplu siparişler genellikle piyasada büyük fiyat dalgalanmasına neden olur ve bu nedenle çoğu zaman daha az işlem görür.

 

Coinbase, dünyanın en büyük on kripto para borsalarından biri olan GDAX ile blok ticareti hizmetini sunmayı planlıyor.

 

Blok ticareti tesisi, son zamanlarda Gemini Borsası’nın blok ticaret tesislerine başlamasından dolayı popülerlik kazanmaktadır.

 

Coinbase ayrıca kurumsal müşterileri için başka bir kripto para değişim hizmeti başlatıyor. Değişim, geleneksel bir bankacılık sistemine benzer, ancak sadece en az 10 milyon dolarlık kripto para alıp satmak isteyen müşterilere sunulacak.

Yorum Yap

Yorum Yap