1. Ana Sayfa
  2. Son Dakika
  3. CoinBase artık ERC20 coinlerini destekleyeceğini duyurdu

CoinBase artık ERC20 coinlerini destekleyeceğini duyurdu

Önümüzdeki aylarda Coinbase için Ethereum ERC20 teknik standardını destekleme niyetimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, gelecekte belirli özelliklerin veya özelliklerin desteğini açıklamamıza rağmen, gelecekte CoinBase ürünleri genelinde ERC20 varlıklarını desteklemenin yolunu açıyor.

8A95E497-4DCB-40B6-A4F1-44C5957CFFE6

Önümüzdeki aylarda Coinbase için Ethereum ERC20 teknik standardını destekleme niyetimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, gelecekte belirli özelliklerin veya özelliklerin desteğini açıklamamıza rağmen, gelecekte CoinBase ürünleri genelinde ERC20 varlıklarını desteklemenin yolunu açıyor. Yeni varlıkları ekleme sürecimizle tutarlı olarak hem bunu hem de kamuoyuna duyuruyoruz.

ERC20, Ethereum akıllı sözleşmeleri için kullanılan teknik bir standarttır. ERC20 varlıkları, ekiplerin birlikte çalışabilir sözleşmeleri / varlıkları hızla oluşturmaları için popüler bir yol haline gelmiştir. Daha yakın zamanlarda, Ethereum cüzdanımız ve Dapp tarayıcımız Toshi, ERC20 için yerel destek ekledi.

Ürünlerimiz için ERC20 desteği ne demektir?

Coinbase Custody – Saklama ekibi para yatırma ve para çekme işlemlerini destekleyecek bir dizi varlıkları değerlendiriyor. Not: Muhtemelen öngörülebilir bir gelecekte GDAX veya Coinbase’de işlem yapmak için mevcut olanlardan daha fazla varlığa sahip olacaktır.

GDAX – GDAX ekibi, hangi ERC20 öğelerinin GDAX üzerinde destekleneceğine karar vermeden önce ek yasal açıklığıbekleyecek. ERC20 desteği, aynı zamanda, müşteri ERC20 varlıklarının güvenli bir şekilde GDAX Ethereum adreslerine gönderilmesini sağlamaya yönelik bir yol sağlayacaktır.

Coinbase Asset Management – endeks metodolojisine göre , GDAX’te listelenen herhangi bir varlık, piyasa değeri ağırlıklı olarak Coinbase Endeksine eklenecektir.

Coinbase – önceki rehberimize göre , Coinbase yalnızca varlıkları GDAX’te listelendikten sonra listeleyecektir. Likidite, fiyat istikrarı ve diğer piyasa sağlığı ölçümleri gibi faktörleri değerlendirdikten sonra, GDAX’e CoinBase platformuna eklenen herhangi bir ERC20 varlığını eklemeyi tercih edebiliriz. Ayrıca, GDAX’ın platformda Coinbase platformuna göre daha fazla varlığa sahip olacağı da yinelenmeye değer, yani GDAX’te listeleme Coinbase’de listelenmesini garanti etmiyor.

Buna ek olarak, GDAX gibi, ERC20 desteği de bize güvenli kurtarma müşterisi ERC20 varlıklarının yanlışlıkla Coinbase Ethereum adreslerine gönderilmesini sağlayacak bir yol sağlayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap