1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Consensus 2018’e Katılım Beklenenden İki Kat Fazla

Consensus 2018’e Katılım Beklenenden İki Kat Fazla

featured

Consensus 2018 bu ay gerçekleşen en popüler blokzincir etkinliği olmayı başardı. Piyasa araştırma şirketi Standpoint’i işleten Ronnie Moas’a göre, organizatörler, başlangıçta bekledikleri katılımcı sayısının iki katı kadar bir kalabalıkla karşılaştı.

 

Blokzincir ve kripto para konferansı Consensus, 14 Mayıs-16 Mayıs tarihleri arasında New York Hilton Midtown otelinde gerçekleştirildi. Organizatörler, 2017 etkinliğinde yaklaşık 2.700 olan katılımcı sayısından yola çıkarak bu sene 4.000 civarında bir katılımcı bekliyordu.  Ancak Moas, 8,000’den fazla bir katılım olduğunu bildirirken, Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, sayıyı en az 8,500 olarak tahmin ediyor.

 

Moas, çok sayıda katılımcıyla birlikte oluşan kalabalık dolayısıyla hayal kırıklığına uğradı ve konferansı, trafiğin en yoğun olduğu saatlerdeki New York’a benzetti ve konferansın otel yerine bir spor salonunda yapılması gerektiğini söylediği iğneleyici bir tweet attı.

 

 

 

Daha önce attığı bir tweet ile de kayıt işlemlerinde bilgisayarların çöktüğünü ve uzun sıralar olduğunu belirtmişti.

 

 

 

Etkinliğin düzenlenmesinden sorumlu olan CoinDesk, bu olaylarla ilgili yorum yapmayı reddeterken, şirketin yönetim direktörü Jacob Donnelly, rahatsızlıktan dolayı özür diledi:

 

Herhangi bir gecikmeden dolayı özür diliyoruz, Consensus 2018, ABD’de şimdiye kadar tutulan en büyük blokzincir odaklı etkinlik oldu. Bekleme süresini azaltmak için çalışıyoruz.

 

 

Kaynak: https://cryptovest.com/reviews/consensus-2018-sees-over-8000-attendees-vs-expected-4000/

Yorum Yap

Yorum Yap