1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Dikkat! Evrensel Blok Güncellemesi ardından NANO’da cüzdan sıkıntısı yaşanıyor.

Dikkat! Evrensel Blok Güncellemesi ardından NANO’da cüzdan sıkıntısı yaşanıyor.

"Sıfır mining enerji harcaması ve sıfır işlem ücreti" sloganıyla kriptoparalar arasında iddialı projelerden NANO, "Evrensel Blok Kanaryası" adlı son güncellemesini piyasaya sürdü.

featured

“Sıfır mining enerji harcaması ve sıfır işlem ücreti” sloganıyla kriptoparalar arasında iddialı projelerden NANO, “Evrensel Blok Kanaryası” adlı son güncellemesini piyasaya sürdü.

Bu güncelleme ile, geçmişte işlemlerin yapıldığı farklı blokların tek bir “evrensel” blok ile değiştirilmesi amaçlanıyor. Reddit’te NANO takipçileri, bu güncelleme sonrasında NANO’un kendi cüzdan ve ödeme uygulamalarını kısa vadede piyasaya sürmesi yönünde bir engel kalmadı.

Ancak güncellemenin yapıldığı andan beridir Binance’daki cüzdanlaran NANO depozit/çekme işlemlerinde sıkıntı yaşandığı ifade ediliyor. Bazı kullanıcılar, teyit almış olmalarına rağmen yatırdıkları miktarların cüzdanlarında görünmediğinden şikayet ediyor. Henüz yapımcılardan resmi bir yanıt yok.

NANO yatırımcılarının resmi NANO twitter hesabından gelecek olan duyuruları takip etmesi ve bu sıkıntı aşılana kadar depozit/çekim yapmamaları tavsiye olunur.

Kaynak: https://ambcrypto.com/nano-releases-universal-block-canary-faces-technical-glitch-binance/

Yorum Yap

Yorum Yap