1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Yaklaşan EOS Ana Ağ Geçişi İçin Binance ve Bitfinex’ten Tam Destek

Yaklaşan EOS Ana Ağ Geçişi İçin Binance ve Bitfinex’ten Tam Destek

Eos, 2 Haziran'da yapılması planlanan ana ağ izni için hazırlıklarını tamamladı. EOS.io 40 gün gibi bir süre zarfında Ethereum (ETH) Blockchain’inden ana ağa EOS geçişi tamamlacak.

eoscoinag

Eos, 2 Haziran’da yapılması planlanan ana ağ izni için hazırlıklarını tamamladı. EOS.io 40 gün gibi bir süre zarfında Ethereum (ETH) Blockchain’inden ana ağa EOS geçişi tamamlacak. Dünyanın en büyük kripto para borsaları olarak anılan Binance ve Bitfinex; yaklaşmakta olan EOS ana ağ lansmanı için destek verdiklerini açıkladı. Bu durum EOS.io topluluğu için olumlu karşılandı.

 

Şu anda Ethereum ana ağın dayanan token değiştirilecek

Eos’un kendi platformuna geçişi ile hızlı transfer, düşük maliyet ve daha güvenli ve/de verimli hale getirilecek. Ethereum ana ağından ayrıldığında; EOS yatırımcılarının, EOS tokenini platformda 1 Haziran’a kadar kaydetmeleri gerekmekte. Ana ağa geçişte lansmanından önce Ethereum ağında olan tokenler dondurulacak.

 

EOS.io, merkezi olmayan uygulamanın yatay ve dikey ölçeklenmesini sağlayan bir Blockchain mimarisini tanıtan bir yazılımdır. Yazılım, çeşitli CPU çekirdeği ve kümeleri arasında kimlik doğrulama, asenkron iletişim, uygulamaların, hesapların, veri tabanlarının programlanmasını sağlar. Bu da, milyonlarca işlemin saniyede gerçekleşmesi için bir yol oluşturacak, ücretleri ortadan kaldıracak ve merkezi olmayan uygulamanın hızla ve kolayca uygulanmasını sağlayacak.

 

EOS ana ağını Binance ve Bitfinex destekleyecek

Sektörün en büyük kripto para borsalarından Binance ve Bitfinex, yaklaşan EOS ana ağ lansmanı için tam destek vereceklerini duyurdu.

Peter Howell, konuya hakkında şunları söyledi:

“Haziran ayında EOS ana ağ lansmanı için sabırsızlanıyorum. Zaten üzerine inşa edilen sayısız uygulamaların yanı sıra, ERC-20 token atlama gemisi bol göreceksiniz. Power Ledger’ı nasıl görmek isterdim onlardan biri.”

ICO Alert kurucusu Rob Finch konuya yönelik şunları söyledi:

Bahisim EOS, Haziran ayında ana ağ lansmanıyla Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH)’yi aşacak. Belki de XRP’yi de aşacak.

Yorum Yap

Yorum Yap