İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. EOS’a 50 Milyon Dolarlık Yatırım!

EOS’a 50 Milyon Dolarlık Yatırım!

featured

EOS platformunun kurucuları olan Block.one , EOSIO blockchain ekosisteminin büyümesini ve gelişmesini hızlandırmak için Londra merkezli lider bir blockchain yatırım şirketi olan SVK Crypto ile özel olarak işbirliği yaptı. Block.one ve SVK Crypto, EOS Sanal Sermayesi [VC] girişimi için beşinci sermaye enjeksiyonu için 50 Milyon $ yatırım yapacak.

 

Hugh Cochrane ve Shane Kehoe, SVK Crypto’nun fon yönetim ekibinin liderleri olacak. Her ikisi de erken aşamadaki teknolojik işletmelere ve başlangıç şirketlerine yatırım yapma konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahiptir.

 

Fonlar, EOSIO blockchain’de oluşturulan merkezsiz uygulamaları [dApps] geliştirmek için kullanılacaktır. Bu dApp’ler, veri sahipliği, veri kontrolü, teknolojik platformlar, lojistik, tedarik zincirleri ve sosyal medya platformları gibi işlevler için kullanılabilir.

 

SVK Crypto’nun Fon yönetim ekibi başkanı şunları söyledi:

 

 Block.one, merkezi olmayan uygulamalar için dünyanın en güçlü altyapısını yarattı ve blockchain alanında büyümeyi teşvik eden en ileri görüşlü şirket. SVK Crypto, geliştiricilerin gelişmesini sağlayan bir fon oluşturmak için Block.one ile ortak olmaktan heyecan duyuyor. Önümüzdeki aylarda ve yıllarda yenilikçi oyun değiştiren dApp’lerin üretilmesine yardımcı olmayı umuyoruz.

 

Block.one CEO’su Brendan Blumer şunları söyledi:

 

 SVK Crypto gibi bir pazar lideri ile çalışmak, EOSIO geliştirici ekosisteminin etkilerini ve ayak izlerini büyütürken olumlu bir adımdır. Bu fon, VC ortaklarının proje oluşturma ve geliştirmeye odaklanan üst düzey kadromuzu daha da güçlendirmektedir. merkezsiz, açık gelecek.

 

Kaynak: ambcrypto

Yorum Yap

Yorum Yap