İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Eski Huobi CTO’su Zhang Jian, FCoin’i piyasaya Sunduğunu Açıkladı

Eski Huobi CTO’su Zhang Jian, FCoin’i piyasaya Sunduğunu Açıkladı

featured

 

Dijital varlıklar ticaret platformu olan FCoin, Danhua Capital, Node Capital, Singer Capital, Timestamp Capital gibi üst düzey yatırım kurumlarından yatırımlar almıştır.

FCoin, eski Huobi CTO’su Zhang Jian ve “Blockchain: Gelecekteki Finans ve Ekonomik Düzenlemenin Tanımlanması” kitabının yazarı tarafından kuruldu.

Zhang Jian, “Bu tür güvenilir ortaklardan yatırım aldığımız için mutluyuz ve kripto para ticareti piyasasında lider oyuncu olma planlarımızı sürdürmeyi umuyoruz” dedi.

FCoin, sadece bir ticaret platformu veya bir şirket değil, aynı zamanda kullanıcılarının, yani topluluk üyelerinin FCoin Tokenlerini (FTs) tutarak haklarını ve çıkarlarını yerine getirmek için kullanabilecekleri yeni bir topluluk olması bakımından, organizasyon biçiminde yenilikçi ve benzersizdir.

FCoin üç özelliğe sahiptir;
İlk olarak, platformdaki gerçek zamanlı varlıkların ve işlem verilerinin açıklanması ile dünyanın ilk tamamen şeffaf ticaret platformudur.

İkincisi, “işlem ücreti madenciliği” modeli benimsiyor ve FT’lerin yarıdan fazlası işlem ücretini iade ederek topluluk kullanıcılarına ödüllendiriliyor.

Üçüncüsü, toplumun kendi kendini örgütleyen ekolojisinin ötesinde, döviz gelirlerinin% 80’i FT sahiplerine gidecek, FT sahipleri de topluluğun ana kararlarına katılma hakkına sahip olacaklar.

Zhang Jian, kripto para birimlerinin listelenmesini kabul etmenin iki yolu olduğunu açıkladı. Bunlardan ilki, Topluluk üyelerinin çoğunluğu tarafından tavsiye edilen ve kriterleri karşılayan Kripto paralar platformda listelenebilir,
İkincisi ise inceleme sonrasında inovasyon kurulu tarafından kabul edilen kripto paralar platformda listelenebilecek.

Zhang jian, bunun sadece FCoin evriminin başlangıç ​​noktası olduğunu belirtti. Daha sonra, FCoin çapraz zincir teknolojisine dayanan bir takas ve ödeme sistemi geliştirecek. Nihai amaç, değişimi Token + Blockchain’in bir yapısına dönüştürmek ve belirteç ekonomisini uygulamaktır.

FCoin, üst düzey bir uluslararası takım tarafından bağımsız olarak geliştirildi. FCoin topluluğunun çekirdek ekibi, hem Wall Street hem de kripto finans şirketlerinde önemli deneyime sahip, dünyaca tanınan şirketlerde ki  deneyimli geliştiricilerden oluşmaktadır.

 

Kaynak: News.bitcoin.com

Yorum Yap

Yorum Yap