1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ethereum Kurucu Ortağı, Wall Street’in Kripto Piyasasına 20 Trilyon Dolar Sokacağını Söyledi! Kurumsal Yatırımlar Ne Aşamada?

Ethereum Kurucu Ortağı, Wall Street’in Kripto Piyasasına 20 Trilyon Dolar Sokacağını Söyledi! Kurumsal Yatırımlar Ne Aşamada?

featured

Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson, kripto eleştirmenlerinin, paralarını kripto para birimine akıtmayı bekleyen kurumsal yatırımcıların sayısına baktığını söyledi.

 

 

Hoskinson’a göre, Wall Street “bir sonraki düzenleme dalgası” ndan sonra “on trilyon dolar” yatırım yapmaya hazırlanıyor.

 

Birkaç büyük oyuncu kurumsal dolarları kripto piyasasına sokmak için hazırlanıyor. Goldman Sachs destekli Circle, kripto para piyasasında volatiliteyi en aza indirmek ve Wall Street yatırımcılarının yolunu açmaya yardımcı olmak için dolar destekli kripto parayı açıkladı.

 

Coinbase “Kenarda bekleyen 10 milyar dolarlık kurumsal yatırımcı parasının kilidini açmak için dört yeni ürün geliştiriyor.”

 

Nasdaq, gözetleme teknolojisini daha güçlü ticaret platformları oluşturmak ve kurumsal firmaların teknik taleplerini karşılamak için gözetleme teknolojisini kullanan ve aynı zamanda bir kripto borsası oluşturma konusundaki düşüncelerini duyurmanın yanı sıra, Gemini de dahil olmak üzere, kripto para borsası için ortaklık kuruyor.

 

Gemini, kurumsal yatırımcıları tek bir arayüzden birden fazla borsa ile birleştirmek için Caspian ile ortaklık kurdu.

 

Dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan endüstri lideri Susquehanna International Group, bir grup nitelikli yatırımcı için Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum işlemleri açacak.

 

Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, diğer hükümetlerin yanı sıra, Malta borsalarında kripto-para ekosistemini daha fazla fiat-kripto ticaret çiftleri sunarak büyütmek için görüşmelerde bulundu.

 

Her ne kadar, Warren Buffett, Jamie Dimon ve Bill Gates gibi bazı kripto para karşıtları ve bunun kötü sonla biteceğini düşünen insanlar olumsuz açıklamalar yapsa da, kripto paralara yönelik kurumsal ilgi her geçen gün artıyor.

 

Kaynak: dailyhodl

Yorum Yap

Yorum Yap