1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Facebook kendi kripto parasını çıkarma konusunda çok ciddi  olduğunu açıkladı

Facebook kendi kripto parasını çıkarma konusunda çok ciddi  olduğunu açıkladı

87A4C4F4-1788-4B3A-9F79-37FA0C8464C9

Facebook’un yakın zamanda yeniden şekillendirilen yönetici yapısı ve yeni oluşturulmuş blockchain grubuyla ilgili planlar daha büyük bir anlam kazanıyor.Blockchain, merkezi olmayan kayıt tutma sistemi , Facebook’un kimlik doğrulama veya reklam satış gibi en rahatsız edici sorunlarından bazılarının üstesinden gelmeye yardımcı olabilmesi için Facebook’un blockchain ve kripto para üzerindeki çalışmaları bir hayli hız kazandı.

Bu Facebook’un yol haritasında olmayan birşeydi, ancak Facebook’un yakın zamanda yeniden şekillendirilen yönetici yapısı ve yeni oluşturulmuş blockchain grubuyla ilgili planlar daha büyük bir anlam kazanıyor.

Aynı zamanda, çoğu kripto paranın arkasındaki teknoloji, sahiplik tarihini ve dijital belirteçlerin aktarımını da yapıyor.

Facebook sözcüsünün yaptığı açıklamada, “Facebook diğer pek çok şirket gibi, blockchain teknolojisinin gücünü kullanmanın yollarını araştırıyor. Bu yeni ekip, pek çok farklı uygulamayı keşfediyor. Ayrıca Facebook’un bir ICO sunma planlarının olmadığını da bildirdi.

Yorum Yap

Yorum Yap