1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nucleus Vision CEO’sundan Scam İddaalarına Mesaj

Nucleus Vision CEO’sundan Scam İddaalarına Mesaj

featured

Yatırımcı topluluğumuz arasında yayılan son söylentiler ışığında, Nucleus Vision’da birkaç şeyi açıklığa kavuşturmak istiyoruz. Bazı kişilerin, birlikte çalıştığımız bazı markalarla iletişim kurduğunu ve bazı markaların bizimle çalışmayı reddettiğini fark ettik.

Küresel markalar, geniş çaplı franchise ve distribütör ağları üzerinden çalışır. Bu markaların distribütörleri ve franchise’ları ile çalışıyoruz. Ortaklığımız ve anlaşma şartlarımız, bu markaları temsil eden distribütörler ile olup, bu markaların merkezleriyle operasyonlarının paylaşılmadığı detayları olmayabilir.

Bu iletişim açığının çok fazla karışıklığa neden olduğunu anlasak da, bu ortaklıkların yasal olduğunu ve Nucleus Vision’ın bu markaların her biri için (distribütörler veya franchiselar aracılığıyla) çevrimdışı istihbarat ve promosyonlara güç verdiğini bilin. Önümüzdeki günlerde, ortaklık şartlarımızın distribütör / franchise değer zincirindeki herkese, ilgili merkez ofislere kadar iletilmesini sağlayacağız.

Önümüzdeki günlerde ortaklığımızın doğasına daha fazla ışık tutacağız ve bilgi almak için info@nucleus.vision adresinden bize ulaşabilirsiniz. Topluluğun bizimle doğrudan ve özendirici olmasını teşvik ediyoruz.

Buna karşılık, bizim için olabilecek herhangi bir soruda size tam şeffaflık temin ediyoruz.

 

 

Kaynak: https://medium.com/@NucleusVision/message-from-nucleus-vision-ceo-8e2704a1c2a2

Yorum Yap

Yorum Yap