1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Güney Afrikalı Yatırım Firması Kripto Para Borsası Kuruyor

Güney Afrikalı Yatırım Firması Kripto Para Borsası Kuruyor

image_big_48_5ac93a09530f4

Güney Afrika’da büyük bir yatırım şirketi olan Sygnia Asset Management, bu yılın sonunda bir kripto para borsası yaçacağını açıkladı.

 

Bölgesel iş haberleri kuruluşu BusinessTech, şu anda yönetilen varlıklara (AUM) ait 14,5 milyar $ değerindeki şirketin, bu yılın üçüncü çeyreğinde – SygniaCoin adında borsa açmayı planladığını bildirdi.

 

Sygnia CEO’su Magda Wierzycka,

 

2018 yılının üçüncü çeyreğinde bir kripto para borsası olan SygniaCoin’i piyasaya sürmeyi hedefliyoruz. Kripto para piyasası, uluslararası ve yurt içinde hızlı şekilde gelişiyor biz de buna uyum sağlamalıyız

 

Fintech odağı ile Sygnia, kripto paraları benimseyen ve yatırımcılara uluslararası bir altyapı, iyi tasarlanmış gözetim ve standart tasarruf ürünleri ile entegre edilmiş güvenli bir ticaret ve yürütme platformu sunan ilk büyük finansal hizmet kuruluşu haline gelecek

 

Wierzycka, SygniaCoin’in operasyonel ve güvenlik politikalarını, New York eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS) tarafından benimsenen ve kripto para borsalarını yöneten en katı düzenleyici rejimlerden biri olarak kabul edilen BitLicense çerçevesi üzerine kurması gerektiğini söyledi. Bu, açıklamasının, kurumsal yatırımcılara daha iyi hizmet vermesini sağlayacak.

 

Ticarete ek olarak, Sygnia, trader’lara diğer yatırımları yanında Sygnia hesaplarında kripto para tutma olanağı sunacak.

 

Kaynak: CCN

Yorum Yap

Yorum Yap