1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. John McAfee Kripto Destekli Fiat Para Birimini Duyurdu. İsteyenler McAfee İle Görüşebilecek

John McAfee Kripto Destekli Fiat Para Birimini Duyurdu. İsteyenler McAfee İle Görüşebilecek

featured

İşadamı ve kripto paralara olan aşkıyla bilinen John McAfee, 29 Mayıs’ta attığı tweete göre, 25 Haziran’da, fiat para destekli kripto para birimi olan McAfee Redemption Unit’i (MRU) piyasaya sürecek. Basılan banknotlar McAfee ile yüzyüze görüşmek için kullanılabilecek.

 

Crypto-News India, sahte McAfee “doları” haberini verdikten sonra, McAfee tweet’in bir aldatmaca olmadığını ve kendi para birimini başlatma niyetinde ciddi olduğunu doğruladı.

McAfee, Crypto-News India’ya MRU ya da McAfee Promissory Note’un blokzincire tokenler aracılığıyla bağlı olacağını ve değerine bağlı olarak dünyanın herhangi bir yerinde onunla görüşmek isteyenlerin kullanabileceğini söyledi.

 

Örneğin, MRU sahibisiniz ve görüşme istiyorsunuz, bunu belirterek istediğiniz yer ve saatte MRU karşılığı McAfee ile özel bir görüşme yapabileceksiniz

https://twitter.com/officialmcafee/status/1001344266742980608

McAfee, Redemption‘un bilerek çok pahalı yaptığını söyledi:

 

Benim takipçilerim son derece sadık ve benimle birlikte özel zaman geçirme fırsatı için büyük harcamalar yapacaklarına eminim. İnsanlar benimle ne kadar çok görüşmek istiyorsa birimin fiyatı da o kadar artacak. Ama asıl faktör, açık artırma sitelerini inşa etmeye başladım. Şimdi daha fazla anlatamam.

 

Bir McAfee Promissory Note sahibinin, buluşmak yerine bozdurmak istediğinde söz konusu tutarı, MRU Foundation‘a gönderecek ve ardından MRU Foundation değeri kullanıcının cüzdanına gönderilecek.

 

McAfee,341 Bin çeşitte toplam 6.05 milyon adet MRU basıldığını belirtiyor. Her bir MRU şu anda 9.95 $ değerinde. Paranın basıldığı aletler sonradan basım yapılmasını önlemek için yok edildi.

 

Kaynak: cointelegraph

Yorum Yap

Yorum Yap