1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. JP Morgan’ın Eski Genel Müdürü Stakenet’e (XSN) Katıldı

JP Morgan’ın Eski Genel Müdürü Stakenet’e (XSN) Katıldı

featured

Blockchain sermaye yatırım şirketi Block5’in kurucu ortağı ve JP Morgan eski genel müdürü Frank Amato , Stakenet ekibine Stakenet.io’nun lansmanı öncesi ekibe danışman olarak katıldı.

 

JPMorgan’ın eski genel müdürü ve Bear Sterns’in Genel Müdürü olan Frank Amato, 18 yılı aşkın ve 3 kıtada etkileyici bir kariyere sahip. İlk olarak 2013’te Bitcoin üzerine çalışmaya başladı ve 2014’ün başlarında Silk Road coinleri için açık artırmaya girebilmişti. O zamandan beri hem doğrudan hem de BlockChain Capitals Angellist sendikası aracılığıyla yeni start-up’lara ve şirketlere başarılı bir şekilde yatırım yaptı.

 

Stakenet, dünyanın ilk gerçek anlamda güvenilir merkezi olmayan ekonomisini yaratmayı ve perakende ve konvansiyonel yatırımcılar için etkili bir yatırım araçları paketi oluşturmayı amaçlamaktadır. Stakenet.io’nun lansmanı ile birlikte, Frank takımına heyecan verici bir zamanda katılıyor. Stakenet’e, erken yatırım yapan perakende yatırımcıları projeye dahil etmenin yanı sıra DEX’in en iyi ticaret deneyimini yaratma konusunda tavsiyede bulunmasına yardımcı olacak.

 

Frank Amato bu konuyla alakalı şunları söyledi:

 

Stakenet ekibine bir danışman olarak katılmaktan heyecan duyuyorum ve onur duyuyorum, yakın gelecekte harika şeyler başaracağımıza inanıyorum. Harika bir takım, inanılmaz teknoloji ve özel bir topluma sahipler.

 

Stakenet PR Direktörü, Wesley Forgione:

 

Ekibe Frank’i ekibimizde görmekten mutluluk duyuyoruz, geleneksel bankacılık sektöründeki deneyiminin, bizlere yardımcı olacağına kuvvetle inanıyorum.

 

 

Kaynak: nasdaq

Yorum Yap

Yorum Yap