1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Justin Sun Hız Kesmiyor! Tron’un Ethereum’dan 80 Kat Daha Hızlı Olduğunu İddia Etti

Justin Sun Hız Kesmiyor! Tron’un Ethereum’dan 80 Kat Daha Hızlı Olduğunu İddia Etti

featured
Tron geçtiğimiz günlerde BitTorrent’in resmi alımını duyurdu. Tron’u ileride parlak bir gelecek bekliyor.

 

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük 11. kriptosunun CEO’su Justin Sun, BitTorrent’in resmen Tron’un bir parçası olduğunu açıkladı. Justin’in son tweet’lerinde belirttiği gibi BitTorrent ve Tron için büyük planları var. Justin ayrıca Tron’un Ethereum’dan 80 kat daha hızlı olduğunu ve şimdi de Tron birleştirme gücünün BitTorrent ile güçlü bir kombinasyon anlamına geldiğini belirtti.

 

 

14 yıllık deneyimle, @BitTorrent, 138 ülkede 100 milyon kullanıcıya dünya standartlarında bir hizmet sunuyor. İkisini bir araya getirin ve dünyanın en büyük ve en gelişmiş eşler arası ağına sahip olursunuz! ”

 

Daha önce, ikisi arasındaki işbirliğinin “daha iyi ve daha parlak” bir internete katkıda bulunacağını belirtti. Plan, “internetin daha demokratik, özgür ve merkezi olmayan, TRON’un değerlerinin tam kalbinde yer almasını sağlamak için büyük bir devrimi paylaşmak”.

 

Tron ekibi, merkezi olmayan protokol teknolojisinde, BitTorrent ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibin geniş altyapısını geliştirmeyi planlıyor.

 

Ayrıca, son zamanlarda, BitTorrent Tron’un SR belirlemesi için adaylığını açıkladı:

 

TRON Süper Temsilcisi adayı olmaktan gurur duyuyoruz. Tron, yeni SR adayı için heyecan duyuyor, ayrıca BitTorrent’in “belki de en nitelikli Süper Temsilci adayı” olduğunu yazıyor.,

 

Kaynak:coingape

Yorum Yap

Yorum Yap