1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kim Kardashian Bitcoin’e Geçiş Yaptığını Duyurdu!

Kim Kardashian Bitcoin’e Geçiş Yaptığını Duyurdu!

Matthew-Roszak-Gifts-Kim-Kardashian-1-Bitcoin-After-Reality-Star-Viral-Crypto-Plug-696x449

Bitcoin’i kullanan ünlülerin sayısı artmaya devam ediyor. Amerikalı Reality Show yıldızı ve aktris Kim Kardashian Bitcoin kervanına katıldı. Kendisine ait instagram hesabının hikaye bölümüne ‘Bitcoin’e geçtik’ yazarak Kim Kardashian, Bitcoin kervanına katılan ünlülerin arasına girdi.

 

 

Cryptocurrency meraklıları, Kardashian’ın sosyal medya platformlarında yapılan yorumlarla yargılayarak Bitcoin’e geçme kararını memnuniyetle karşıladı. Eğer ünlüler sayısallaştırılmış varlıkları destekliyorsa, bu, bazı kullanıcıların opine ettiği Bitcoin için bir boğa koşusu anlamına gelebilir.

Bir Redditor olan TerminalSiesta şunları ekledi:

Hayranlarının çoğu onu şık ve havalı bir şey için barometre olarak kullanıyor. Gecikti, ama bu sadece böyle. Sadece bu değil, aynı zamanda takipçilerinin büyük bir yüzdesi, bahse girerim, Bitcoin‘i hiç duymamış, bu yüzden pozitif bir olay bence

Redditor, Jps300 diyor ki:

Kardashianlara göre kaç kişinin körü körüne tüketici kararları aldığını biliyor musunuz? Bu, reklam bitcoin ihtiyaçlarının tam bir türüdür. İnsanların ekonomi umurunda değil. Popüler olanları önemsiyorlar.

 

Diğer kripto-para birimi meraklıları, Kardashian’ın ‘114 milyon’ ya da daha fazla takipçisinin büyük olasılıkla gençlerin kendilerini blockchain teknolojisi ve kripto paral konusunda eğitecekleri için, kripto para dünyasının ihtiyacı olan bir kitleye sahip olduklarına inanıyor.

Kaynak:ambcrypto

Yorum Yap

Yorum Yap