1. Ana Sayfa
  2. Son Dakika
  3. Kripto Borsa Devi Bittrex, daha önce durdurduğu yeni kullanıcı kayıtlarını açtı.

Kripto Borsa Devi Bittrex, daha önce durdurduğu yeni kullanıcı kayıtlarını açtı.

ABD Seattle eyaletinde kurulu Kripto Borsası Bittrex, daha önce durdurduğu yeni kullanıcı kayıtlarını yenilenen web-sitesinde açma kararı aldı.

featured

ABD Seattle eyaletinde kurulu Kripto Borsası Bittrex, daha önce durdurduğu yeni kullanıcı kayıtlarını yenilenen web-sitesinde açma kararı aldı.

Aralık ayında karşılanamayacak kadar artan talep karşısında sistemin istikrarını korumak amacıyla durdurulan yeni kayıtlar, bir bekleme listesine konmuş ve yeni kullanıcılar 2-3 ayı bulan süreler beklemek zorunda kalmıştı.

Yapılan duyuruda ayrıca sitenin tasarımının güncellenmesi ile birlikte güvenlik alanında da bazı güçlendirmeler yapıldığı ifade edildi.

Bittrex, daha önce Amazon’da çalışan ve ABD Adalet ve Savunma Bakanlıklarında görev alan bir grup yeni çalışanı ekiplerine kattığını da duyurdu.

Yeni kullanıcı kayıtlarının açılmasının hemen ardından, on dakikalık bir sürede yaşanan izdiham sebebiyle Bittrex kayıtları geçici bir süreliğine durdurmak zorunda kaldı. Sistemin yükünün normale dönmesi ile kayıtlar yeniden açıldı. Borsadaki hareketliliğin en yoğun olduğu saatlerde sistemin çökmesi, mevcut kullanıcılar arasında eleştiriye neden oldu. Bazı kullanıcılar, dört aylık bir güncelleme sürecine rağmen Bittrex’in halen bu tür sıkıntılar yaşıyor olmasına anlam veremediklerini sosyal medya üzerinden paylaştılar.

Kaynak: https://ambcrypto.com/bittrex-temporarily-seizes-new-user-sign-ups-once-again-to-improve-their-interface/

Yorum Yap

Yorum Yap