1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kripto Para İle Arsa Almak İster Misiniz? Propy Kripto Para İle Satış İçin İlk Adımı Atıyor.

Kripto Para İle Arsa Almak İster Misiniz? Propy Kripto Para İle Satış İçin İlk Adımı Atıyor.

featured

Global gayrimenkul platformu Propy, kendi sitelerinde yer alan satışlardan biri için ödeme olarak Ripple [XRP], Bitcoin [BTC] ve Ethereum [ETH] kabul edeceklerini açıkladı. Bu, gayrimenkul piyasası için kripto para ile işlemlerin ilki olacak.

 

Söz konusu satılık gayrimenkul, Silikon Vadisi’nin kalbinde, yaklaşık 100 km kareye yakın bir arazi parçası. Tesis, Los Gatos Tepeleri’nin üstünde, Shannon Yolu üzerinde yer almaktadır. Teklif Propy’a özel ve 16 milyon dolara satılıyor.

 

Mülkün üzerinde 10 ev yapılabilecek kadar büyük  ve “Kuzey Kaliforniya’daki en bozulmamış toprak” olduğu belirtiliyor. Mülkün toprağının bir bağ, zeytin tarlası veya at yetiştirmek için ideal olduğu söyleniyor. Netflix, Google ve Apple gibi önde gelen teknoloji şirketlerinin merkezlerine yakındır.

 

Tesis ayrıca Stanford Üniversitesi ve Amerika’nın en iyi özel lisesi Harker gibi önde gelen eğitim kurumlarına da yakındır. Resmi açıklama şöyle diyor:

 

Bu, Silikon Vadisi’nde satılık en büyük arazi parçalarından biridir. Konumu, görünümü ve mevkiisi, köklerini ülkede yaşamak için en çok tercih edilen yerlerden birinde inşa etmek isteyen alıcılar için nadir bir fırsat haline getiriyor.

 

Kaynak: ambcrypto

Yorum Yap

Yorum Yap