1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kullanıcılar İstedi Onlar Yaptı. Uphold İle Ripple Alınıp Satılabilecek

Kullanıcılar İstedi Onlar Yaptı. Uphold İle Ripple Alınıp Satılabilecek

featured

Uphold, 184’ten fazla ülkede 30’dan fazla para birimi ile hizmet veren bir şirkettir. Müşterilerine dünyadanın her yerine döviz ve sınır ötesi havale hizmeti sunuyor.

 

Küresel pazara finansal hizmetler sunmak için bir platform uygulaması modeli ve ödeme bağlantısı kullanan Uphold, dünyanın dört bir yanındaki insanların ve işletmelerin güvenli, şeffaf, adil ve uygun maliyetli finansal hizmetlere erişebildiği bir hizmet sunuyor

 

Üyeler 30’dan fazla dijital ve geleneksel para birimi alıp satabilir, dönüştürebilir ve transfer edebilir. Kullanımı gayet kolay olan platform bankacılık işlemlerini hızlı ve güvenli hale getiriyor.

 

XRP’nin platformda işleme açılacağını duyuran firmanın duyurusu şöyle:

 

Uphold üyelerinin, XRP’yi kendi cüzdanlarından satın alma ve satma hakkına sahip olduklarını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Sınırlı bir süre için ve bu lansmanı kutlamak adına, ilk 5 Milyon Ripple sıfır komisyonla işlem yapılabilecek

 

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da başlatılan ankete katılanların %51’i Ripple, %23’ü Monero, %14’ü Stellar ve %12’si Cardano’nun Uphold’a eklenmesini istemişti.

 

Kaynak: usethebitcoin

Yorum Yap

Yorum Yap