1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ünlü Antivirüs Programcısı McAfee Tek Bir Tanıtım Tweeti İçin 105 Bin Dolar İstiyor

Ünlü Antivirüs Programcısı McAfee Tek Bir Tanıtım Tweeti İçin 105 Bin Dolar İstiyor

McAfee, kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı ve tweetleri ile sektörün başının belası. Öyle görünüyor ki daha da bela olmaya devam edecek!

featured

McAfee, kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı ve tweetleri ile sektörün başının belası. Öyle görünüyor ki daha da bela olmaya devam edecek!

McAfee, antivirüs programımının geliştiricisi ve yazılımcı olan John McAfee’nin twitter paylaşımlarının devamı için tweet başına 105 bin dolar istiyor.

Geçen hafta McAfee Crypto Team ekibi, kripto para sektörü için yaptıkları tanıtım tweetlerini için açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada, McAfee ekibi kendini “pazarlama ajansı” olarak tanımlıyor. McAfee ekibi yaptığı sosyal medya anketleri için ulaşılan verilere göre 259 bin takipçisinin %50’si kripto para yatırımcısı. Bir diğer ankete göre ise 224 bin kişinin oyları ile yapılan ankette çıkan sonuçalra göre takipçilerinin 4.48 milyar dolar kripto para yatırımı olduğu sonucuna ulaşılmaktadır.

 

McAfee’nin Twitter üzerinden başlattığı Coin of Day trendi

McAfee, komik bir dille 810 bin takipçili hesabından yaptığı paylaşımlar için her 1 takipçisi başına $0.13’den fazla almadığını ifade ediyor. Bununla birlikte McAfee sadece gerçekten inandığı proje ve ürünlerin reklamını yaptığını öne sürdü.

Son zamanlarda kripto para ve İCO’lara yönelttiği(teşvif ettiği) paylaşımlarına istinaden yönetiltilen bir soruyada şu açıklamayı yaptı;

Kesinlikle bana ödeme yapmak istediklerini söyleyebilirim. Kendi finansal işlemlerim hakkında konuşmayacağım fakat bu sahneyi ben kurdum ve bu benim işim ayrıca herkes bir işe sahip olmalı. Alınmayın ama aslında bu soruları sormak bile çok kabaca.

Yorum Yap

Yorum Yap