1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. McAfee: “Bitcoin Private’ın (BTCP) En Sevdiği Bitcoin Forku ve Monero’dan Daha İyi” Olduğunu Belirtti

McAfee: “Bitcoin Private’ın (BTCP) En Sevdiği Bitcoin Forku ve Monero’dan Daha İyi” Olduğunu Belirtti

Kripto paralara ilgisi bilinen siber güvenlik öncülerinden John McAfee, Bitcoin Private'ın (BTCP) en sevdiği Bitcoin forku olduğunu ve Monero'dan daha iyi bir kripto para birimi olarak gördüğünü belirtti.

featured

Kripto paralara ilgisi bilinen siber güvenlik öncülerinden John McAfee, Bitcoin Private’ın (BTCP) en sevdiği Bitcoin forku olduğunu ve Monero‘dan daha iyi bir kripto para birimi olarak gördüğünü belirtti.

 

CWN YouTube kanalında yayınlanan röportajda birçok konuya değinen McAfee, kripto paralarda forkları herkesin düşündüğünün aksine olumlu olarak nitelendirdi.

 

Daha sonra, en sevdiği Bitcoin forkunun BTCP olduğunu, BTCP’nin dolandırıcılık olduğunu iddia edenlere katılmadığını söyledi ve arkasında ciddi bir teknoloji olduğunu iddia etti. Bitcoin’in her zaman ihtiyaç duyduğu gizliliği BTCP’nin eklediğini söyledi.

 

Çoğu BTCP ilgilisi bu haberi olumlu olarak nitelese de bazı kişiler bu haberin BTCP için işlerin iyiye gitmediğine işaret olduğunu belirtti. Bilindiği gibi McAfee para karşılığı projelerin reklamlarını yapabiliyor. Sene başında bir tanıtım ‘tweet’i için 105 Bin dolar talep etmesiyle gündeme gelmişti.

 

Kaynak: https://www.cryptoglobe.com/latest/2018/05/john-mcafee-bitcoin-private-btcp-wil-replace-monero-on-the-dark-web/

Yorum Yap

Yorum Yap