1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Mesmr – Devrimci Dağıtılmış Medya Platformu Başlattığını Açıklandı

Mesmr – Devrimci Dağıtılmış Medya Platformu Başlattığını Açıklandı

featured

Blockchain tabanlı yeni medya ekosistemi olan mesmr ™, içerik oluşturucuları ve izleyicileri için tasarlanmış bir medya platformu olan mesmr.tv’nin oluşturulduğunu duyurdu.

“Günümüzün yeni medya platformlarında güven eksikliği nedeniyle mesmr kuruldu. kuruluş amacı herkese yaratıcılığını açığa çıkarma, kişisel verilerinin haklarına sahip olma, markalara pazarlama harcamalarında görünür bir YG sunma yetkisi vermektir.
Mesmr kurucusu ve CEO’su Dil-Dominé Leonares, herkesi dünya genelinde blockchain teknolojisine sahip yeni işletim sistemine getirebileceğimiz umutlarla tüketici odaklı bir blok zincir inşa ettiklerini açıkladı.

Mesmr’ın Teknoloji Direktörü Val Kantchev, “Hedeflerimizden biri, her şeyi çok kullanıcı dostu hale getirerek kitle bloğu teknolojisini benimsemektir” diye ekledi. “Kendi blockchain ağımızı oluşturma kararı da dahil olmak üzere, bir çok yenilik yapacaklarını belirttiler.

mesmr.tv tüm katılımcıları ekosisteme katılımları için ödüllendiriyor. gelire olan inançlarına bağlı olarak, mesmr.tv, tüketicinin bu özelliği tercih etmesi durumunda, izleyicilere reklam izleyerek geçirdikleri zamanlarını gösterecek. Buna ek olarak, onlara verilerinin gizli tutulması veya bir ücret karşılığında reklam verenlere serbest bırakılması seçeneği de sunmak istiyorlar. Amaçları, blockchain endüstrisindeki diğer içerik paylaşım platformları gibi kullanıcı deneyimlerinden ödün vermeden bir sembolün tüm faydalarını sağlayan bir platform yaratarak blok zincirinin benimsenmesini teşvik etmektir.

Şirket, reklamveren dostu yönergelere ne kadar iyi uyduğunu değil, videoların başarıya ulaştığı veya başarısız olduğu bir “içerik demokrasisi” yaratmayı hedefliyor. Topluluk, zirveye ne çıkacağına karar verir. İçerik oluşturucular, içeriklerinden elde edilen reklam gelirlerinin% 80’ini alır ve topluluk üyeleri iyi performans gösteren içeriklerin paylaşılması için fazladan jetonlar kazanabilir.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde mesmr, 15 Haziran’da satış öncesi setiyle TGE’lerini (Token Generation Event) kullanıma sunacak. Mezmr jetonunun (MSMR) Ethereum (ETH) ile satın alınmasına izin verilmesi ile, 200 milyon dolarlık bir değerle 350 milyondan fazla jeton üretmeyi planlıyorlar.

 

Kaynak: Newsbitcoin.com

Yorum Yap

Yorum Yap