İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. NEO’nun Avrupaya Açılma Hedefi

NEO’nun Avrupaya Açılma Hedefi

Neo'nun önümüzdeki günlerde Avrupa turu başlayacak. Neo'nun değeri 1 Nisan' da 50 $ 'ın altına düşerek yatırımcısını bir hayli üzmüştür. Bu %56'dan fazla düşüş anlamına geliyor.

featured

Neo’nun önümüzdeki günlerde Avrupa turu başlayacak. Neo’nun değeri 1 Nisan’ da 50 $ ‘ın altına düşerek yatırımcısını bir hayli üzmüştür.
Bu %56’dan fazla düşüş anlamına geliyor.

 

Sürekli olarak değer kaybeden Neo Avrupa turnesi ile nisan ayında yatırımcısını sevindirmeyi planlıyor.
Fiyatı 50 Doları seviyesini test ettikten sonra piyasada ki olumsuzluklar yüzünden tekrar 45 Dolar seviyesine gerilemiştir.
NEO konseyi, iki ay boyunca olayları, başarıları ve gelişmeleri vurgulayan resmi aylık raporunu yayınladı. Raporun önemli olayları Microsoft ile birlikte düzenlenen Geliştirme Yarışması’nın sonunu içeriyordu. Rapor, yaklaşık 500 projenin temsil edildiğini gösteriyordu; bunların 50’si ilk kontrolde temizlendi. Kazananlar 16 projenin son listesinden seçilecek.

 

KPN ve Zion konsensüs düğümlerinde de güncellemeler vardı. Testnet’i iki ay boyunca kesintisiz olarak çalıştırdıkları söylendi. Ancak, Fenbushi Capital nodunun çalışmadığını ve ademi merkeziyet sorunları nedeniyle yeniden yerleştirileceğini belirttiler.

 

Raporda ayrıca, NEO-CLI’nin daha yeni sürümlerinin, yavaş blok sürelerine yol açan bir P2P hatasıyla başa çıkmak için piyasaya sürüldüğü belirtildi. Bu, CLI’nın v2.7.3 ve v2.7.4’ünü kapsamaktadır. NEP-5’i uygulamaya çalışan birkaç değişim olduğunu kaydeden konsey, bu amaçla v2.7.1 veya sonraki sürümlere yükseltmeleri yayınlamaya devam ettiğini belirtti.

 

İlk NEO Hackathon sırasında, NEOspace projesi birincilik ödülü aldı. NEOspace projesi, kullanıcılara ofis alanlarını kiralamayı amaçlayan bir Akıllı Sözleşme idi, ancak mekana ne kadar zamana ihtiyaç duyduğuna bağlıydı. İkinci ödül Medchain’e gitti. Theirs, Yatırımcı verilerini depolamak ve yönetmek için tasarlanmış bir projeydi. Sonraki iki ödül Neogenesis ve Oblip tarafından alındı.

 

Nisan, Topluluğa daha fazla insan kazandırmayı amaçladığı için Akıllı Ekonomi platformunu geliştirmeyi planlıyor
Nisan ayı takvimi Şubat ve Mart aylarında olduğu kadar etkileyici. Bu iki ayda, özellikle Mart ayında, NEO toplam 28 etkinlik gerçekleştirdi. Bunlar arasında Asya-Pasifik bölgesi genelinde buluşmalar da vardı .

 

NEO, APAC’ın oldukça başarılı birini tamamladıktan sonra kapsamlı bir Avrupa turuna çıkmaktadır.

 

Avrupa turu Amsterdam’da başlayacak

 

Avrupa’nın en büyüğü olan Amsterdam etkinliği 14 Nisan’da başlayacak. Etkinlik, DelaMar Tiyatrosu’nda NEO Konseyi tarafından ağırlanacak. NEO Amsterdam Zirvesi, Dağıtılmış Vakfı içerecek. Zirvede 10’dan fazla sunumun yapılacağı bildirildi. Bunlar arasında Ontoloji ve VDT.Network gibi NEO ekosisteminden proje bulunmaktadır. Amsterdam, şehirde büyük bir NEO taraftarları topluluğu olduğu için turu başlatmak için seçildi.

 

Geniş Avrupa Turu, 16 Nisan’da Amsterdam’ı takip eden kıtayı, Lizbon’u geçecek. Daha sonra takım Madrid, Paris, Viyana ve Zürih’te duracak.

 

Nisan ayında öne çıkan diğer önemli olaylar arasında, 13 Nisan’da Tokyo’da yapılacak olan NEO XQRC Hackathon ve 30 Nisan’da ya da bu tarihte bir yerlerde NEO’nun Cobinhood belirtisinin bir listesi yer alıyor. NEO, Tokyo’da küresel bir Hackathon’u elinde bulunduran bir düzenleme ve teknoloji şirketi olan QRC ile işbirliği yapacak. 13-15 Nisan arası sürecek. Bu açık davet etkinliğinde takımlar ve bireyler yer alacak. İlgili olanlar NEO platformunda kendi ademi merkezileştirilmiş uygulamaları (dApps) geliştirme fırsatına sahip olacaklar. Kazananlar NEO jetonları kullanılarak ödülleri verilecektir. Bu, genç geliştiricilerin, blockchain kullanımına ilişkin bazı bilgiler edinmeleri için harika bir firsat olacağı görüşündeyim.

Yorum Yap

Yorum Yap