İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nucleus Vision (nCash) Hacken ile iş birliğini duyurdu

Nucleus Vision (nCash) Hacken ile iş birliğini duyurdu

Nucleus Vision (nCash), güvenlik üzerine oluşturulan Hacken ile iş birliğini duyurdu. Hacken ile Nucleus Vision'ın verilerinin güvenliği daha üst düzeyde sağlanacak.

featured

Mükemmel alışveriş deneyimini nasıl hayal edersiniz? Mağazaya ya da başka bir kuruma giriyor ve ideal bir elbise, bir çift ayakkabı, araba, ev, dizüstü bilgisayar ya da başka bir şeyleri saatlerce ve aylarca harcamadan görmek mi? Ya da daha tuhaf bir şey, zevkinize, tercihlerinize, yaşam tarzınıza ve tarzınıza dair bilgilere dayanan mükemmel kot pantolon veya kanepe ile ilgili öneriler almak? Fütüristik bir ütopyaya benziyor, ama aslında, bu gerçek neredeyse burada, ve kısa zamanda zevk almak için bir fırsatımız olacak.

 

Bu mağazaların sahipleri müşterileri hakkında net bir fikre sahip olacak. Böylece, insanlara kusursuz hizmet edebilecek, zamanlarını koruyacak ve samimi sadakat alacaklar. Nucleus Vision, bu ütopyayı daha yakınlaştıran bir şirkettir ve Hacken, geleceği şeytani siber suçlulardan koruma görevini yerine getirecektir!

 

 

Gelecek Düşündüğümüzden Daha Yakın

Nucleus Vision, perakendecilerin müşterinin kimliğini analiz etmelerine ve daha yüksek bir hizmet seviyesi sunmalarına olanak veren temassız bir tanımlama sistemidir. Nucleus Vision, perakendeciler ve diğer geleneksel işletmeler için gerekli olan müşteri verilerini elde etmek için tüm işlemleri ve gerçek zamanlı sensörleri yürütmek üzere Ethereum Network’ü kullanır. Projenin geliştiricilerine göre, bugün, çevrimdışı perakendecilerin, birini diğerinden ayırt etmenin imkansızlığı nedeniyle, müşterileri için kişisel fiyat ve diğer tekliflerı sunması olası değildir. Nucleus Vision platformu, belirli bir müşteriye ilgi duyan önerileri formüle etmeye ve onlar için kabul edilebilir bir fiyat seviyesini belirlemeye yardımcı olacaktır.

 

Alıcılar, Nucleus Vision sistemi ile donatılmış mağazalara her ziyaret için nCash jetonları alacaklar. nCash, çeşitli türlerdeki işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan Nucleus Vision ekosisteminin merkezileşmemiş kripto para birimidir. 2018’in ilk çeyreğinde, Nucleus Vision, ICO’larını 10 milyar nCash jetonunu 40 milyon dolarlık bir hardcap ile piyasaya sürdü. O sırada Hacken’in yardımına ihtiyaçları vardı.

Hacken Kimlik Avı Saldırılarını Reddetti

Tüm parlak perspektifleri göz önünde bulundurarak, çok fazla özel bilgi depolayan şirketin saldırıya uğraması durumunda ne olacağını hayal etmek bile zor. Bu bağlamda güvenlik, Nucleus Vision için en yüksek önceliktir ve bu nedenle şirket Hacken ile işbirliği başlatmıştır.

 

Şirket gerçek gücünü ortaya çıkarmadan önce bile, siber suçlular bununla ilgilenmeye başladı. Hacken, bilinen anti-phishing servisimizi sağladı. Siyah şapkalar tarafından hangi eylemlerin başlatıldığını ve teknik ekibimizin verdiği cevabı ayrıntılı olarak inceleyelim. Dikkatli olun ve bağlantıları karşılaştırın!

 

Kimlik avı tarayıcı etki alanları olarak engellendi veya işaretlendi:
Otantik: https://nucleus.vision

Sahte olanlar:

http://www.nucleus-vision.org/
http://nucleus-vision.com/
https://nucleus-vision.eu/index.html
https://nucleusico.com/
https://nucleuss.vision/
https://nucleus.foundation/
http://nucleus-vision.info/token-sale.html
https://nucleus-vision.de/
http://nucleus-vision.info/
https://nucleusvision.eu/
https://nucleus-vision.cc
Önceden sahte Twitter kampanyası:
https://twitter.com/NucleusVision VS https://twitter.com/IcoVision (sahte)

Engellenen sahte Telgraf grubu:
https://t.me/NucleusVision VS https://t.me/nucleusvisionvn (sahte)

Tüm kimlik avı kripto cüzdanları, para kaybını önleyen sahte olarak işaretlendi.
E-posta sahteciliği ayarlandı ve sahte e-postaları önlemek için spam posta engellendi.
Bu alandaki diğer faaliyetleri teşvik etmek için Hacken, Nucleus Vision’a ticari marka ve Dijital Binyıl Telif Hakkı’nı kaydettirme konusunda yardımcı oldu.
Şu anda, Nucleus Vision 100 marka tarafından güven kazanmış ve bu sadece bir başlangıçtır. Hacken Team, Nucleus Vision’un adil adını korumaya yardımcı olması için kimlik avı saldırılarını geri püskürtmek için elinden geleni yaptı. Sonuç olarak, Nucleus Vision tarafından geliştirilmekte olan teknolojilerin geleceği, şirketin sisteminin güvenliğine bağlıdır.

Kaynak: https://blog.hacken.io/contactless-identification-for-perfect-service-is-here-191857f7bd82

Yorum Yap

Yorum Yap