1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ok Blockchain Capital, EOS Ekosistemine 100 milyon dolar enjekte etmek istiyor

Ok Blockchain Capital, EOS Ekosistemine 100 milyon dolar enjekte etmek istiyor

Ok Blockchain Capital, EOS Ekosistemine 100 milyon dolar enjekte etmek istiyor

Logo-Wht
1

Bu değişimlerin ve ticaret platformlarının belirli kripto para birimlerine açık bir şekilde mali destek sağladığının çoğu zaman gerçekleşmez. OK Group tarafından işletilen OK Blockchain Capital, yeni gelişen blockchain projelerini finanse edecektir Mevcut  planları, EOS ekosistemini ve üst düzey girişimini desteklemeye çağırıyor  .

Ok Blockchain Capital EOS’u Destekliyor

OK Blockchain Capital firmasından habersiz olanlar için, OK Group’un risk sermayesi koludur. Bu şirket aynı zamanda cryptocurrency dünyasında biraz popüler olan OKCoin projesini de yürütmektedir. OkBlockchain Capital, gelecek yıllarda ortaya çıkan blockchain projelerini finanse etmek istediğini açıkça belirtti.

Bu özel iş modeli hiçbir şekilde benzersiz değildir. Çok sayıda VC firması, blockchain şirketlerini açıkça destekliyor ve öyle görünüyor ki Blockchain Capital çok benzer bir yoldan aşağı inecek. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, bu VC firması çok fazla tecrübe biriktirdi ve bu süreçte çok sayıda önemli yatırım yapıldı.

 

Ok Blockchain Capital, EOS tabanlı projeler için bir yatırım fonu kurmak istiyor. Gerekli altyapının inşası çok zaman, çaba ve paraya mal olacağından, finansal desteğin büyük kısmının gideceği yer burasıdır.

Buna ek olarak, VC firması, diğer şeylerin yanı sıra, OKOS’a EOS ticaret piyasası eklemeyi de içeren, küresel dijital varlık pazarlarında EOS’un dolaşımını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bunun bir EOS ve fiat döviz çiftinin yaratılmasını içereceği bilinmemektedir  . Bu, uygulama geliştirme için bir ekosistem oluşturmanın şu anda daha büyük bir öncelik oluşturmasına rağmen, EOS kripto para birimi için pozitif algıya yol açabilir.

EOS ekibinin bu finansal desteği kabul edip etmeyeceği farklı bir konudur. Şu an itibariyle, bu tartışmaların ne kadar ilerlediğini ya da yakın gelecekte olayların nasıl gelişeceğini belirlemek zordur. Önümüzdeki birkaç ay içinde kripto para dünyasında bir çok değişiklik meydana gelebilir, ancak bunların hepsi Ok Blockchain Capital’in başarmayı hedeflediği ölçekte olmayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap