1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OKEx’in İstifa Eden CEO’su Huobi’ye Katılıyor

OKEx’in İstifa Eden CEO’su Huobi’ye Katılıyor

OKEx kripto borsasının istifa eden CEO'su Li Shufei, istifa ettikten birkaç gün sonra Huobi'ye katıldı.

featured

OKEx kripto borsasının istifa eden CEO’su Li Shufei, istifa ettikten birkaç gün sonra Huobi’ye katıldı.

 

Chris Lee olarak da bilinen Li Shufei, 14 Mayıs’ta “yeni bir hayat kurmak” için OKEx’te CEO görevinden istifa etmişti. Lee Huobi’ye Uluslararası İş Geliştirme Yönetim Kurulu Sekreteri ve Başkan Yardımcısı olarak katılıyor.

 

Huobi CEO’su Leon Li, Lee’nin OKEx’e istifasını verirken ve Huobi’de göreve başlayacağının kesin olduğunu yani bunu bilerek istifa ettiğini söyledi.

 

OKEx, geçtiğimiz günlerde Binance ve Huobi borsalarını geride bırakarak işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olmuştu. Huobi şu anda üçüncü sırada yer alıyor.

 

OKEx’in geçen hafta işlem hacminde en üst seviyeye çıkması, 2015 yılında yaşadığı işlem hacimlerinin yapay olduğu skandalını tekrar alevlendirdi.

 

Merkezi Singapur’da bulunan Huobi, geçtiğimiz günlerde Güney Kore’de bir yan kuruluş açtı ve Londra’da bir ofis açma planları olduğunu da açıkladı. Huobi’nin CEO’su Leon Li, yaptığı açıklamada, 2013 yılında lansmanında sadece 10 kişi çalıştırdığını ve şu anda 1000 civarında çalışanı olduğunu ve büyümeye devam edeceklerini belirtti.

 

Kaynak: cointelegraph

Yorum Yap

Yorum Yap