1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Pantera Capital CEO’suna göre şu an Bitcoin almanın tam zamanı!

Pantera Capital CEO’suna göre şu an Bitcoin almanın tam zamanı!

San Fransisco merkezli blockchain yatırım firması Pantera Capital’ın CEO’su Dan Morehead’e geçtiğimiz günlerde CNBC’nin “Fast Money” adlı programa yaptığı açıklamada bitcoinin düşmesinin geride kaldığını o kara günlerin bittiğini belirtti.

Dan Morehead

San Fransisco merkezli blockchain yatırım firması Pantera Capital’ın CEO’su Dan Morehead’e geçtiğimiz günlerde CNBC’nin “Fast Money” adlı programa yaptığı açıklamada bitcoinin düşmesinin geride kaldığını o kara günlerin bittiğini belirtti. Buna ek olarak, piyasadaki baskın kripto para birimi olan Bitcoin’in, firmasının iş hayatına atıldığı 5 yıl süresi boyunca yıllık olarak %165 oranında bir büyüme oranına sahip olduğunu belirtti.

 

”Böyle inanılmaz bir oranda büyüyen bir şey çok nadiren 200-günlük dibi görme olayı gibi süreçler yaşar. Ve böyle olduğunda emin olun ki yatırım yapmanın tam zamanıdır.”

 

Morehead ayrıca bunun birazcık da sağduyu olduğunu bu fırsatı görmek gerektiğini söyledi.

 

”Yüksek olduğu zamanların ortalamasına oranla %65 düşüşte ve bu fırsat çok sık ayağınıza gelmez.”

 

Gündemi yakından takip edenler, Morehead’in Bitcoin hakkında çok uzun ve iyimser piyasa yorumlarının olduğunu artık hepimiz biliyoruz.

Pantera Capital’in CEO’su şubat ayında yaptığı açıklamada, kurumsal yatırımcıların kripto para birimi piyasasına çok nadiren dahil olduğunu ve bu sayede gelişim ve ilerleme için çok fazla alan bıraktıklarını belirtti.

”Kurumsal yatırımcıların bu piyasaya girmesi konusunda ”öyle bir” istek var ki,  ortada kimsenin istemediği yarım trilyon dolarlık bir mal varlığı öylece yatmakta. Bu eşine çok az rastlanan bir durum. Bu ayrıca, geri kalan finans piyasalarıyla %0.1’i gibi bir ilişkiye sahip. […] Bitcoin hala kurumsal yatırımcılar tarafından o kadar az alınma oranına sahip ki, bir bakıma kendi yağında kavruluyor denilebilir.”

 

Moredead bitcoin in 5 yıl boyunca yıllık olarak yaklaşık %165 oranında büyüme yaşadığını ve bu tür olaylarda nadiren 200 günlük dibi görmenin yaşandığını ve aslında yatırım yapma zamanlarının bu zamanlar olduğundan bahsetti kısaca 2018 yılı için 20.000 dolarlık Bitcoin fiyatı planlarını yaptıklarını ve bu zamana kadar hiç bu kadar net olmamıştım diyerek sözlerini aktardı.
Kaynak: Bitcoinist

Yorum Yap

Yorum Yap