1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Pundi X POS Cihazlarına BNB Ekleyeceğini Açıkladı. İki Proje De %10 Değer Kazandı

Pundi X POS Cihazlarına BNB Ekleyeceğini Açıkladı. İki Proje De %10 Değer Kazandı

featured
Dünyanın önde gelen kripto borsası Bİnance’in tokeni (BNB), artık XPOS’un kurulu olduğu dünya çapındaki mağazalarda tüketiciler için Pundi X POS cihazlarında kullanılabilecek.

 

Binance ve Pundi X anlaşmayı duyurduktan sonra yatırımcıdan olumlu tepki geldi ve BNB %10’un üzerinde değer kazandı. Aynı etki, Pundi X’de (NPXS) de görüldü.

 

Pundi X, POS sistemlerini blockchain geliştiricilerini ve token sahiplerini, dünyadaki herhangi bir fiziksel mağazada kripto-para birimi ve hizmet satmak için güçlendirmek amacıyla başlattı ve böylece kripto para birimini herkes için erişilebilir hale getirdi. Aynı zamanda Alipay, Bitcoin cüzdanı da dahil olmak üzere geleneksel mobil cüzdanlardan ödemeleri kabul etmek için yerleşik kapasiteye sahiptir ve müşteri artık aynı makineden kripto veya fiat ile ödeyebilmektedir.

 

Ayrıca, Pundi X POS cihazı kullanımı kolay ve sorunsuz bir ara yüze sahiptir ve BTC, ETH, NPXS, XEM, XLM, QTUM, ACT ve şimdi BNB alım satımı dahil olmak üzere mağaza sahiplerinin işlemleri kolaylaştırmasına yardımcı olur. Ödemeleri kabul etmek ve kripto para kazanmak ve satın almanın yanı sıra, cihaz aynı zamanda kripto paralı işlemleri tamamlamak için check-out menüsüne de sahiptir. Üyelik, sipariş ve envanter yönetimi burada entegre edilmiştir.

 

Bu makineler, şu anda geliştirilmekte olan XPOS Handy ve XPOS Desk ile birlikte XPOS, XPOS Handy ve XPOS Desk, VISA / Master Card, Apple ödeme veya Samsung kullanarak ödeme almak için entegrasyon sahip olan 3 model olarak geliyor.

 

 

Kaynak: coingape

Yorum Yap

Yorum Yap