1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. QTUM Kitlelere Ulaşma Anlamında Pundi X ile Çok Önemli Bir Anlaşmaya Vardı

QTUM Kitlelere Ulaşma Anlamında Pundi X ile Çok Önemli Bir Anlaşmaya Vardı

featured

İlk başarılı Proof of Stake blokzinciri olan Qtum, Pundi X ile ortaklık ile yaptığı anlaşmayla, insanların dünyanın dört bir yanındaki mağazalardaki alışverişlerinde QTUM tokenlerini kullanmalarına izin verecek proje ile kitlelere ulaşma anlamında büyük bir adım atıyor.

 

Qtum yakında perakende satış mağazaları için kripto para çözümleri sağlayıcısı Pundi X tarafından dünya çapında açılacak ilk 4000 mağazada kullanılabilecek.

 

Satış Noktası cihazları, Kore, Japonya, Singapur ve İsviçre gibi ülkelerde perakendecilere teslim edilecek.

 

Qtum’un CEO’su ve kurucusu Patrick Dai:

 

Pundi X, QTUM’un kitlesel olarak benimsenmesi için kapılarını açtı ve bu uyumu sağlayacak potansiyele sahip

Bir kahve sipariş ederken veya bir şeysatın alırken bireylere fiat ve kripto arasında seçim yapma seçeneği sunduk. Tüketicilere bu seçimi vermek için Pundi X ile çalışmak harika bir şey

 

Pundi X’in CEO’su ve Kurucu Ortağı Zac Zheah şunları ekledi:

 

Kripto para birimini kitlelere ulaştırmada rol oynayabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Misyonumuzun büyük bir kısmı, gelişmiş satış noktasında cihazların kullanımı ve tüccarlar tarafından benimsenmesi. Qtum gibi PoS kripto paraları, çevresel etkileri göz önünde bulundurulduğunda uzun vadede özellikle önemli hale geliyor. Perakendede kullanımın artmasını dört gözle bekliyoruz.

 

Pundi X cihazları, hem tüccarların hem de tüketicilerin kripto para- fiat para değişimlerini yapabilmelerini sağlayan önemli bir yere sahip. Cihazlar doğrudan blockchain ile arayüz oluşturur. Şuana kadar çok az proje bunu yapabildi ve perakende alanında sahip olduğu potansiyeli yansıtmaya yaklaştı.

 

Pundi X projesi, Endonezya‘nın en önde gelen yenilikçilerinden biri olan ve parasız QR kod ödemelerinde bulunan Pundi-Pundi‘nin devamı niteliğindedir.

 

Kaynak: chipin

Yorum Yap

Yorum Yap