1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ripple, Avrupa’ya Emin Adımlarla İlerliyor

Ripple, Avrupa’ya Emin Adımlarla İlerliyor

Amerikan ve Asya pazarlarında damgasını vurduktan sonra, Ripple artık Avrupa pazarına da girmiştir. Avrupa'nın en iyi kripto para değişimlerinden biri olan Ripple'ı (XRP) kripto para birimi işlem havuzuna ekledi.

featured

Amerikan ve Asya pazarlarında damgasını vurduktan sonra, Ripple artık Avrupa pazarına da girmiştir. Avrupa’nın en iyi kripto para değişimlerinden biri olan Ripple’ı (XRP) kripto para birimi işlem havuzuna ekledi. Burada, Anycoin Direct’in Hollanda, Avrupa merkezli bir kripto değişimi olduğunu belirtmekte fayda var. Değişim, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin anında trade yapma imkanı olduğu için Avrupa’nın her yerinde yaygınlaşmıştır. Günümüzde bu değişim, yatırım platformuna Ripple’nda (XRP) eklenmesiyle müşterilerinin uzun zamandır beklenen isteklerini yerine getirmeye başladı. Müşterilerin isteğini yerine getirmek amacıyla Anycoin Direct’e Ripple XRP’nin eklendiğini belirten bir tweetle duyurdular.

Bu kripto değişimiyle ilgili en ilgi çekici gerçeklerden biri, birçok yöntemle doğrudan ödemeleri kabul etmesidir.Değişim, işlemlerin hızlı bir şekilde işlenmesi ve 7/24 müşteri desteği için Avrupalılar arasında çok popüler hale gelmeye başladı bile. Bugünden itibaren, Avrupa’da ki insanlar Ripple XRP’yi satın alabilirler.

Değişimin resmi kaynakları, Ripple XRP’nin ölçeklenebilir kripto para ve blockchain platformu olduğunu kabul ediyor. Saniyede 1500 işlem yapma kapasitesine sahip olan Ripple’i bankalar, para transfer şirketleri ve finansal kurumlar için cazip hale getirmekte. Ayrıca, XRP kanalları sadece beş saniye içinde dalgalanma ağı üzerinden para transfer etme gücüne sahiptir. Bu, Ripple’in diğer tüm kripto para ve platformlardan daha hızlı olduğunu kanıtlamak için yeterli bir sebep olabilir.

 

Kaynak: https://ripplecoinnews.com/ripple-enters-europe-as-king-of-all-cryptocurrencies

Yorum Yap

Yorum Yap