1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ripple Madonna İle Ortaklığını Açıkladı!

Ripple Madonna İle Ortaklığını Açıkladı!

5a54df630f254524949015e6

 

Ünlü sanatçı Madonna tarafından yönetilen kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Malavi, Malavi’deki savunmasız çocuklar için para toplamak amacıyla Ripple ile ortaklık kurdu. Ripple, davaya karşı yapılan her kamu bağışını eşleştireceklerini belirtti.

 

Örgüt, Amerikalı senarist Michael Berg ve Madonna’nın Afrika ülkesindeki Malavi’deki yetim çocuklara yardım etmesi için kuruldu. Bildirildiğine göre, bölgedeki yaklaşık bir milyon çocuk anne babalarından birini ya da her ikisini de HIV AIDS‘e kaptırdı ve bu da yüksek oranda savunmasız çocuklara yol açtı.

Son zamanlarda Madonna, organizasyon için 60.000 dolar bağış toplama turu yapacağını açıkladı. Bir sürümde şunları söyledi:

 

Savunmasız çocuklara sevgi dolu bir ev sağlamak için sarsılmaz bir bağlılığım var. Doğum günümde, dünya ailemi bu güzel ülkeye ve yardımımıza en çok ihtiyaç duyan çocuklara bağlamaktan daha iyi bir hediye düşünemiyorum.

 

2006 yılında kurulan Malavi Raising, bu çocukların 10 binden fazlasına ihtiyaç ve hizmet sağlayarak yardım etti. Bunlar, sınıflar, finansman bursları ve materyaller gibi altyapılar oluşturarak eğitim desteği sağlamak gibi hizmetleri içerir.

Özellikle vakıf, ülkede ilk çocuk cerrahisi ve yoğun bakım ünitesinin kurulmasına yardımcı olmak gibi sağlık hizmetleri için tıbbi altyapı da kurmuştur. Dalgalanma bu hareketle belirlendi:

 

Dalgalanma ve yönetim ekibi, marjinal toplumları küresel topluluğumuzun bir parçası olmaktan uzak tutan engelleri geri vermek ve ortadan kaldırmaktan derinden bahsetmektedir. Bu, maddi katılım için programların teşvik edilmesi, temel insan hizmetlerine erişimin iyileştirilmesi, öğretmenlerin güçlendirilmesi ve ilköğretimin desteklenmesi, çevre okuryazarlığının ve korumanın desteklenmesi anlamına gelmektedir.

 

30 Temmuz’dan başlayarak Ağustos ayı boyunca, Ripple, çocuklara doğrudan sponsorluk yapmak için Facebook üzerinden yapılacak olan kamu bağışında alınan aynı miktarda parayı bağışlayacak. Ripple İş Operasyonları Başkan Yardımcısı Eric van Miltenburg, kampanyada şunları söyledi:

 

Malavi’nın dünyadaki en az hizmet alan bazı çocuklarla inanılmaz çalışmalarının bir parçası olmaktan ve Sound Ventures’daki yatırımcılarımıza bize ve bu önemli nedene giriş yapmaktan dolayı müteşekkir olduğumuz için onur duyuyoruz.

 

Kaynak:ambcrypto

Yorum Yap

Yorum Yap