1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. ÜRipple milyarderi hayatını kaybetti – Kripto Milyarların Akıbeti Belirsiz

ÜRipple milyarderi hayatını kaybetti – Kripto Milyarların Akıbeti Belirsiz

Dijital para birimi olan Ripple‘ın ilk yatırımcıları arasında yer alan ve bu sayede 2 milyon dolarlık yatırımla 1 milyar dolar servet elde eden Matthew Mellon Meksika’da uyuşturucu ile mücadele ettiği bir klinikte yaşamını

featured

Dijital para birimi olan Ripple‘ın ilk yatırımcıları arasında yer alan ve bu sayede 2 milyon dolarlık yatırımla 1 milyar dolar servet elde eden Matthew Mellon Meksika’da uyuşturucu ile mücadele ettiği bir klinikte yaşamını yitirdi.

2016 yılında Mellon’un OxyContin adlı bir ilaca bağımlı olduğu ve ayda 100 bin dolar harcadığına yönelik haberler çıkmış, New York Post’a konuşan Mellon, “Bu ilaç yasal eroin gibi ve önlem alınmalı” demişti. Mellon uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele etmiş, Meksika’nın Cancun kentindeki bir klinikte tedavi görmeye başlamıştı.

Daily Mail ise yaptığı haberde Mellon’un halüsinojen uyuşturucu ayahuasca kullanımı sonrasında kalp krizi geçirdiğini raporladı.

Ailesi Kripto Milyarlara Ulaşamıyor
Daily Mail belirtildiği üzere ise Mellon’un ailesinin kripto milyarlara ulaşımı yok. Dijital paralara nasıl ulaşacağını bilmeyen aile konuya bir çözüm yolu bulmaya çalışıyor.

Kripto paralara erişimi sadece kendimize sakladığımız için aslında bu durum pek de şaşırtıcı değil. Mellon’un konuyla ilgili bir yedek planının olup olmadığı ise henüz ortaya çıkmadı.

Bu durumun hepimizin başına gelme ihtimali bulunuyor bundan dolayı şifrelerimizin kripto paralara erişim araçlarımızın güvendiğimiz kişilerle paylaşmak mantıklı gibi duruyor.

Yorum Yap

Yorum Yap